site çok yavaş çalışıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ea430

OpenCart-TR
merhabalar,
opencart 1.5.x kullanıyorum fakat site çok yavaş işlem görüyor.
bazen bir ürüne tıkladığımda bir kaç dakika sonra acılıyor sayfa ve bu hata bir çok opencart kullanan sitelerde fark ettim ayrıca site kendiliğinden sunucuyu şişiriyor. yani binlerce sess tmp klasürüne ekliyor bunun nedeni ise sitede yapılan işlemler sonlanmıyor. ama burda hanbgi i,şlemin sonlanmadığına dair bilgim yok.

sunucuyu soracak olursanız mükemmel bir sunucum var diğer siteler googleden daha hızlı acılıyor ama opencartın kurulu olduğu site maalesef durumu çok üzücü....

bu konu hakkında bilgi sahibi olan varmı tşk.ler
iyi günler.

detailed

OpenCart-TR
Bu hata ya bulunduğunuyz serverdandır. Ya da kullandığınız pc veya internet bağlantısındandır. Yani bizzat bu hususta tecrübem vardır. :) site adresini alabilir miyim?

ea430

OpenCart-TR
detailed' Alıntı:
Bu hata ya bulunduğunuyz serverdandır. Ya da kullandığınız pc veya internet bağlantısındandır. Yani bizzat bu hususta tecrübem vardır. :) Rahat olmayan bir sunucuda opencart gibi hafif bir sistemin kasılması normaldir. Sunucunuzla görüşmenizi tavsiye ediyorum. Biraz paranıza kıymanız lazım :)

ilginiz için tşk. ederim fakat özel sunucu kralanmış bunun için parayla alakası olmayan bir durum söz konusu burda.
örnek bu sitede bizim bigi problem yaşıyor.
link: http://targus-laptop.notebook-cantasi.com/brother/brother-dolum-toner
herhangi bir ürüne tıklayın

internet yavaş olsa bütün siteler yavaş acılır.
sunucu yavaş olsa sunucudaki diğer siteler yavaş acılır.
demi?

burda anlamadığım birşey var ama ne işte onu bulamıyorum

mrcoolx

OpenCart-TR
aynı sorun bende de var bunun bir çözümü olması gerekir..

ea430

OpenCart-TR
mehmetsadri' Alıntı:
SQL veri tabanınızı onarım yapın farkedilir derecede hızlanacaktır.

soylemiş olduğunuz işlem yapılmıştır fakat hiç bir sonuç elde edilmemiştir. site çok yavaş.
ve çok kasıyor nasıl olurda boyle bir yazılım boyle kasar anlamış değilim.

arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum

merhabalardaşlar konu hakkında düşüncesi olan varmı acaba?

harlem

OpenCart-TR
aynı sorunu bir dönem bende yaşadım.hostinge mail attım ve durumu bildirdim.siteyi test edip bilgi vermelerini istedim. siteye bazı iplerden saldırı olduğunu bu üyzden sunucularının filtreleme sisteminin daha yoğun olarak devreye girdiğini vs. bi şeyler söylediler ve sorununuz çözülmüştür dediler.sonrasında yaptığımız testlerdede sorunun gerçekten çözüldüğünü gördük.bence hosting şirketinize bir mail atmanızı tavsiye ederim.biz attık işe yaradı en azından.

ea430

OpenCart-TR
site çok yavaş arkadaşlar bu şekilde devam ederse opencartı tarihe gömecem artık....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...