sisakvaryum.com

bregma

OpenCart-TR
Web sitesi
www.sisakvaryum.com
Merhaba arkadaşlar. Çok fazla bişey yapamadım ama gene de yorumlarınızı bekliyorum. Sizce ne tür değişiklikler yapılmalı?

afroma

For a good time, one night only
Web sitesi
meettomy.site
- Gün içerisinde 1 ya da belki de zaman zaman hiç hit almayan yeni bir siteye reklam alanı eklemak amatörce ve saçma durmuş.
- CSS dosyası üzerinde oynamışsınız ama content_top alanında sorun oluşmuş ince görünüyor ve altındaki alanla bağımsız duruyor muhtemelen margin kodlarında da sorun oluştu. Yukarıdaki görseli düzenlerseniz ve eski boyutuna getirirseniz daha iyi olur ya da oraya göre bir görsel çalışarak CSS kodlarını da bu şekilde boyutlandırmanız lazım.
- Logo çok amatör olmuş.
- Siteyi biraz daha hareketli ve canlı yapmanızı tavsiye ederim, alışverişe daha yakın bir firma gibi görünürsünüz ve en güven sağlayabilirsiniz.

TECHNOLOG

OpenCart-TR
Web sitesi
www.edessaweb.com
siteniz başlangıç için iyi ancak geliştirmeniz ve kalıplardan çıkmanız lazım.

---
afroma kardeşim senin sitende opencart temalarını açtığımda ürün resimlerin büyük olduğu için sayfaya sığmıyor. sende biraz geliştirmen lazım.

kripto35

OpenCart-TR
afroma kardeşim birde arama yaptığında ürün sayısı yan yana 4 olarak kalmış ondan taşma yapıyor onuda ayara istersen ;)

afroma

For a good time, one night only
Web sitesi
meettomy.site
o tasarım yeni yapılıyor arkadaşlar geliştirme konusunda yardım lazımsa ederiz ;)

ByCiHaT

OpenCart-TR
Web sitesi
Www.Gucbilgisayar.com
Selam Site Güzel.. Ama Rengarenk olması yerine...

Tek renk üzerine calısabilirsiniz..

En basiti
KAYIT OL
Oturum Aç Bg'lerini bile sayfaya uyumlu yapmanız daha güzel gösterir... kırmızısı cok göz yoruyor..