Sipariş Onay Bilgilerini Kaldırmak

trial

OpenCart-TR
Web sitesi
www.donanimmerkezi.com
Alışveriş onayı bölümündeki üst bölümdeki tüm bilgileri kaldırmak istiyorum. Benim için sadece ürünler ve fiyatlarının olduğu bölümün olması yeterli. Bunun için nereleri silmem gerekiyor? Deneme yanılma ile epey uğraştım ama olmadı.

Ayrıca aynı olayı "Anasayfa > Hesabım > Sipariş Geçmişi > Fatura" tıklandığında da yapmak istiyorum.

Yardımcı olursanız sevinirim.
Arkadaşlar bu sorunu kendi çabalarımla hallettim. Yapmak isteyenler için buraya yazıyorum.

Alışveriş Onayı sayfasındaki ürünler bölümü haricindekileri kaldırmak için "catalog/view/theme/default/templade/checkout/confirm.tpl" dosyasını açın ve aşağıdaki kodları silin.

PHP:
    <div class="content">
      <table width="100%">
        <tr>
          <td width="33.3%" valign="top"><?php if ($shipping_method) { ?>
            <b><?php echo $text_shipping_method; ?></b><br />
            <?php echo $shipping_method; ?><br />
            <a href="<?php echo str_replace('&', '&', $checkout_shipping); ?>"><?php echo $text_change; ?></a><br />
            <br />
            <?php } ?>
            <b><?php echo $text_payment_method; ?></b><br />
            <?php echo $payment_method; ?><br />
            <a href="<?php echo str_replace('&', '&', $checkout_payment); ?>"><?php echo $text_change; ?></a></td>
          <td width="33.3%" valign="top"><?php if ($shipping_address) { ?>
            <b><?php echo $text_shipping_address; ?></b><br />
            <?php echo $shipping_address; ?><br />
            <a href="<?php echo str_replace('&', '&', $checkout_shipping_address); ?>"><?php echo $text_change; ?></a>
            <?php } ?></td>
          <td width="33.3%" valign="top"><b><?php echo $text_payment_address; ?></b><br />
            <?php echo $payment_address; ?><br />
            <a href="<?php echo str_replace('&', '&', $checkout_payment_address); ?>"><?php echo $text_change; ?></a></td>
        </tr>
      </table>
    </div>

Sipariş Faturası ile ilgili düzenlemeleri "catalog/view/theme/default/templade/account/invoice.tpl" dosyasından yapabilirsiniz.

PHP:
<div class="content">
      <table width="536">
        <tr>

Yukarıdaki kod'unun altındaki satılardan istemediklerinizi çıkartabilirsiniz.