sifaeli.net / eleştirileriniz

FatihKuLL

OpenCart-TR
Web sitesi
www.sifaeli.net
http://www.sifaeli.net/ / eleştirileriniz

siteyi sonunda alışverişe hazır hale getirdim. halen eksikleri çok ama benim göremediğim ekleri siz daha iyi görebilirsiniz. iyi dileklerinizden çok sitenin yanlışlıkları hatalarını ve siteyi daha iyi nasıl yapabileceğim konusunda görüşlerinizi belirtirseniz sevinirim

FatihKuLL

OpenCart-TR
Web sitesi
www.sifaeli.net
RE: sifabahcemiz.com

Bazı Sorunlar Nedeni İle sifabahcemiz.com isimli siteyi http://www.sifaeli.net/ adresine taşıdım.

handmade

OpenCart-TR

İletişim bilgilerinin yanındaki boş yeşil alan hoş görünmüyor.Bol kazançlar.

FatihKuLL

OpenCart-TR
Web sitesi
www.sifaeli.net

teşekkürler. dediğin yere değişik birşeyler düşünüyorum ama bulamadım hala :D

FatihKuLL

OpenCart-TR
Web sitesi
www.sifaeli.net

TECHNOLOG' Alıntı:
FatihKuLL' Alıntı:
teşekkürler. dediğin yere değişik birşeyler düşünüyorum ama bulamadım hala :D

catalog/view/theme/smrel tamanız/common/header.tpl dosyasıdır.

kardeşim saol ama yanlış anladın galiba beni :D ne yapacağım konusunda bişey bulamadım demiştim. yardımcı olmaya çalıştığın için teşekkür ederim :D

FatihKuLL

OpenCart-TR
Web sitesi
www.sifaeli.net
http://www.sifaeli.net/ site neredeyse tamamlandı. lütfen övgülerinizden çok eleştirilerinizi benimle paylaşın eksiğim ve yanlışlarımı söylerseniz sevinirim.

saduran

OpenCart-TR
Web sitesi
www.sadettinduran.com
Merhaba , Arkaplan resmi siteyi çok karıştırmış , üst menüdeki renk tonlarında oynama yapman lazım , sol ve sag menü başlıklarının arkaplanlarını sade yapmanı öneririm ve ödeme şeklinin ayrı bir yatay menüde gösterilmesi yerine slide şovdaki bir menüde yada sag veya sol menüde göstermen daha uygun olacağını düşünüyorum kendimi sitenizden alışveriş yapacak biri olarak gördüğümde ve son olarakda aşağıdaki sayaç bilgisinin ve sağ menüdeki günlük ziyaretçilerin alanen sitede görülmesi sizi ciddi bir satıcı konumundan uzaklaştırdığını düşünüyorum ,umarım eleştirilerimin faydası olur , emek harcamışsınız siteye belli inşaallah karşılığını alırsınız , kolay gelsin takip edicem sitenizi , iyi çalışmalar.

FatihKuLL

OpenCart-TR
Web sitesi
www.sifaeli.net
saduran' Alıntı:
Merhaba , Arkaplan resmi siteyi çok karıştırmış , üst menüdeki renk tonlarında oynama yapman lazım , sol ve sag menü başlıklarının arkaplanlarını sade yapmanı öneririm ve ödeme şeklinin ayrı bir yatay menüde gösterilmesi yerine slide şovdaki bir menüde yada sag veya sol menüde göstermen daha uygun olacağını düşünüyorum kendimi sitenizden alışveriş yapacak biri olarak gördüğümde ve son olarakda aşağıdaki sayaç bilgisinin ve sağ menüdeki günlük ziyaretçilerin alanen sitede görülmesi sizi ciddi bir satıcı konumundan uzaklaştırdığını düşünüyorum ,umarım eleştirilerimin faydası olur , emek harcamışsınız siteye belli inşaallah karşılığını alırsınız , kolay gelsin takip edicem sitenizi , iyi çalışmalar.

Eleştirin ve önerin için teşekkür ederim. Söylediğin konular üzerinde çalışmalar yapacağım.;)