Sepete Ekle Geç ve Uyarı Vermiyor!

yekk34

OpenCart-TR
Merhaba,

Sepete Ekle'ye Tıkladıgımda Sepette herhangi bir hareket olmuyor üstüne gelip açarsan sepeti eklendiğini görüyorsunuz ve sepete ekle tıkladığımda Success uyarı vermiyor eklendi veya eklenmedi diye nasıl bir sorundur çözümü varmıdır.

site burda http://www.detay.us

Anasayfada hiç ekleme yapmıyor sepete !

siteye giren virüslerden dolayı oluyormuş buldum sildim sorun kalktı fakat sürekli giriyor bu hosta girdiğim bilgisayardanmı bulaşıyor acaba

Gökhan TAYLAN

OpenCart-TR
- Warez Dağıtılan FTP Araçları Kullanıyorsanız Birçoğu virüslü Oluyor
- Bilgisayarınıza Bulaşan Bir Virüs Sebebiyle Sürekli Sitelerinize ve Hostinginize Virüs Bulaşması Olası
- Temizlediğinizi Söylediğiniz Virüs Tek Bir Dosyada Bulunmuyor Olabilir ve Bu Sebebten Siz Bir Dosyadan Silme İşlemi Yapsanız Dahi Yeniden Bulaşması Söz Konusu .

Yapılacak İşlemler , Yetkililerinize Bilgi Vermek , FTP Dosyalarınızı Bilgisayarınıza İndirmek , Bilgisayarınızı Lisanslı Bir Antivirüs Programı İle Taratmak Daha Sonra Bulunan Virüslü Dosyaları Silmek Yerine İçindeki Virüslü Kod Parçacıklarını Temizlemek Program Önerim : "Advanced Find and Replace" Programı İle Virüslü Kodu Aratarak Tüm Yedeğinizden Temizleyebilirsiniz. Yedeğiniz Bulunuyorsa hostunuz içindeki tüm dosyaları silmek temiz olduğuna inandığınız hostunuza ve yine temiz olduğuna inandığınız dosyalarınızı yükleyiniz. sorun %99 ortadan kalkacaktır. dosya ve dizin yazma izinlerinize özen gösteriniz.

SUPHP : Dizinler chmod = 755 Dosyalar chmod = 644

yekk34

OpenCart-TR
Teşekkürler Gökhan Bey Dediklerinizi Yapmaya Çalışacagım ftp Filezilla kullanıyorum ve lisanslı kaspersky antivirüs var tarıyorum bişey bulamıyor bende 1 aydır bu virüsler uğraşıyorum gözüm aşina oldu garipte yazılışları var zaten bulup siliyorum çok sıkıntıya soktu
bir soru daha soracagım
ben phpmyadmin'den mysql yedek aldım fakat yeni veritabanına bu yedeği yükleyip sitenin kurulumunda bu mysql hesabını yazsam ürünleri yeni kurdugum sistemde otomotik olarak görürmüyüm yoksa yapmam gereken başka işler mevcutmu...