Seçenek Eklediğimde Stok Miktarını Nasıl Ayarlamalıyım?

resif

OpenCart-TR
Merhaba Arkadaşlar ,
Seçenek ile ilgili konulara baktım ama yanıtını bulamadım ,
sorun şudur: Ürüne seçenek ekleyince ve ürünü sepete ekleme yapınca şu uyarıyı alıyorum "Bu ürünler stokta yok ya da istenilen miktarda bulunmuyor!" ama hem ürün stokda var hemde istenilen miktarda bulunuyor çünkü seçeneği kaldırınca ve ürünü sepete eklediğimde uyarıyı almıyorum, yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim ,
iyi çalışmalar.

Rapoloji

OpenCart-TR
RE: Seçenek Ekle ile stok çakışması

Selam arkadaşım ;
Ürünü eklerken girdiğin stok örneğin tişört ekleyeceksin ve 3 renk tişörtün var elinde 100 er adet.. Ürün ana stoğuna 300 yazacaksın. Seçeneklerde Renk eklerken Renk 1 100 adet stoklu olacak 2nci renk hakeza 3ncü renk hakeza.. Sanırım ürün seçeneği eklerken stok adedini qirmedin

resif

OpenCart-TR
RE: Seçenek Ekle ile stok çakışması

Rapoloji' Alıntı:
Selam arkadaşım ;
Ürünü eklerken girdiğin stok örneğin tişört ekleyeceksin ve 3 renk tişörtün var elinde 100 er adet.. Ürün ana stoğuna 300 yazacaksın. Seçeneklerde Renk eklerken Renk 1 100 adet stoklu olacak 2nci renk hakeza 3ncü renk hakeza.. Sanırım ürün seçeneği eklerken stok adedini qirmedin

Evet Teşekkürler arkadaşım , dediğin gibi seçeneklere stok girmememden kaynaklanmış bir çakışmaymış , iyi çalışmalar.