Sayfanın En Altına Kategori Eklemek

turkordu

OpenCart-TR
Merhaba ben sayfanın en altına bu resimdeki gibi kategori eklemek istiyorum acaba bu mümkün mü?Şimdiden teşekkürler...

ekranalkkknts.png

mirac

OpenCart-TR
Web sitesi
www.notebook-cantasi.com
\catalog\view\theme\KULLANDIĞIN TEMA\template\common/footer.tpl dosyasından ekleyebilirsin..
Tavsiyem ana kategorileri baz alarak ekleme yapma.. Farklı anahtar kelimelerle bi html programında linklerini yaz oraya yapıştır.. Sitene eklediğin ürünlerin komple kategorisini sitemap sayfasından alabilirsin..

afroma

For a good time, one night only
Web sitesi
meettomy.site
Sayfanın en altına bu şekilde kategori eklersiniz ama bunu manuel olarak kodlayarak bu şekilde önce tablo yapmanız gerekir daha sonrasında da bunu footer dosyası içerisine eklemeniz gerekir. Öncelikle kodları hazırlayın devamında ekleme konusunda yardım edelim.

afroma

Web sitesi
meettomy.site
Bu kodlama şeklinde de yapılabilir sol konsola eklediğin kategori bir modül bu modül içerisindeki kategorileri gösteren kodu alıp footer içerisine eklersin ancak bu gönderdiğin şekilde görünmez ve çerçeve kayabilir...

turkordu

OpenCart-TR
Tabloyu nasıl oluşturabilirim biraz daha yardımcı olabilirmisiniz?

afroma

Web sitesi
meettomy.site
dreamweaver ya da frontpage programını kullanarak yapabilirsiniz

turkordu

OpenCart-TR
Tablo oluşturdum şimdi ne yapmalıyım?

Kod:
<table width="1000" border="1" cellspacing="30" cellpadding="15">
  <tr>
    <th width="97" height="226" align="left" valign="top" scope="row"><pre><em><strong></strong></em></pre></th>
    <th width="103" height="226" align="left" valign="top" scope="row">&nbsp;</th>
    <th width="102" height="226" align="left" valign="top" scope="row">&nbsp;</th>
    <th width="97" height="226" align="left" valign="top" scope="row">&nbsp;</th>
    <th width="92" height="226" align="left" valign="top" title="Bilgisayar" scope="row">&nbsp;</th>
    <th width="105" height="226" align="left" valign="top" scope="row">&nbsp;</th>
  </tr>
</table>

samjosefh

OpenCart-TR
aynı şeyleri yakalamak istiyorsan görüntü vs. css le yapmak zorundasın tabloyla olmaz bu iş.

turkordu

OpenCart-TR
Şu an yapmaktayım yapınca burada paylaşacağım

samjosefh

OpenCart-TR
ben kendi sitemde kullanıyorumda. şimdi link vermek olmaz burdan. css dosyası olmadan olmaz

turkordu

OpenCart-TR
Kendimce bi kategori oluşturdum ve sayfaya yerleştirdim yalnız türkçe karakter sorunu oluştu bunu nasıl düzeltebilirim?

4891Ekran_Alintisid.PNG

dly12

OpenCart-TR
yazdıgın kodları masaustunde not defterıyle ac farklı kaydet de kayıt turu>tumsdoyalar kodlama>UTF-8 seklınde kaydet dızıne gonder ben bu sekılde tr karakter sorununu asıyorum kolay gelsın

turkordu

OpenCart-TR
dly12' Alıntı:
yazdıgın kodları masaustunde not defterıyle ac farklı kaydet de kayıt turu>tumsdoyalar kodlama>UTF-8 seklınde kaydet dızıne gonder ben bu sekılde tr karakter sorununu asıyorum kolay gelsın

Teekkürler hallettim

boanhuar

OpenCart-TR
merhaba. turkordu paylaşabilirmisin nasıl yaptığını ?

toptanstokk

OpenCart-TR
turkordu' Alıntı:
Kendimce bi kategori oluşturdum ve sayfaya yerleştirdim yalnız türkçe karakter sorunu oluştu bunu nasıl düzeltebilirim?

4891Ekran_Alintisid.PNG

Kardeş nasıl yaptın kodları paylaşırmısın?