Satış Sözleşmesi

nokta

OpenCart-TR
Bu çalışma malesef bir modül değildir sadece acemice hazırlayıp soruna bir nebze olsun çözüm üretebilmek adına amatörce yapılmış bir çalışmadır. Değerli üstatlar işin gurusu olmuş arkadaşlarımız umarım bu çalışmayı modül haline getirirler.

Giden emaili adminde görmek değilde daha önce bir başka çözüm düzenlemesi yazmıştım forumda
müşteriye giden mailin bir kopyasını admine yollamak diye http://forum.opencart-tr.com/thread-5620.html bu linkde bulabilirsin konuyu bu düzenlemeyi yapıp gelen emailleri saklayarak bir arşiv oluşturabilirsiniz.

Şirket bilgilerini bir blok içerisine attığı için malsef adres, telefon, mail bilgilerini çektirmeyi başaramadım. Ama şu şekilde kendiniz düzenleyebilirsiniz.
order.tpl deki 185-186-187. satırlardaki <?php echo $store_name; ?> ifadesini silip adresinizi, telefonunuzu, email adresinizi ekleyebilirsiniz.

muzorotti

OpenCart-TR
Konu modül değil modifikasyon bölümünde açılmış modül olduğuda söylenmemiş iddia edilmemiş acemi veya amatör sonuç itibari ile iş yapan bir modifikasyon acemice bu kadar oldu daha iyisini hazırlayıp sunarsanız bizde nasipleniriz.

atmel

OpenCart-TR
ben manuel oLARAK EKLEDİM GÜZEL ÇALIŞIYOR HİÇBİR SIKINTI YOK ŞİMDİLİK

nokta

OpenCart-TR
Güncelleme
Yeni bir çalışma yaparak confirm.tpl dosyasını biraz daha görsel hale getirdim.
alıcı bilgilerini ve satıcı bilgilerini malesef çektiremedim db'den umarım içimizde bir arkadaş bu eksikliği düzenler ve paylaşıma sunar.