Sanal Pos ödeme ekranı sonrası hata alıyorum

okansayin

OpenCart-TR
Web sitesi
www.cicekkapinda.com
Warning: mail() has been disabled for security reasons in /home/cicekkap/public_html/system/library/mail.php on line 153Warning: mail() has been disabled for security reasons in /home/cicekkap/public_html/system/library/mail.php on line 153Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/cicekkap/public_html/index.php:92) in /home/cicekkap/public_html/system/engine/controller.php on line 27

Arkadaşlar bu hatayı kredi kartı bilgileri ve 3d secure bilgilerini girdikten sonra en son alıyorum ne yapmak lazım.

Gökhan TAYLAN

OpenCart-TR
sisteminde mail() fonksiyonu çalışmıyor büyük bir ihtimal ile yönetim panelinde phpmail seçilidir. smtp ayarlarını yapmak için servis sağlayıcın ile görüşebilirsin.

okansayin

OpenCart-TR
Web sitesi
www.cicekkapinda.com
Teşekkürederim Gökhan TAYLAN. Phpmail den çalışmıyor SMTP ayarlarına getirdim. Fakat benim merak ettiğim asıl ayarların phpmail olarak mı çalışması gerekiyordu. smtp olarak ayarlarım iletişim bölümünden ziyaretçi mesajı yollamak istediğimde hata silsilesi ile başbaşa kalıyorum. yine bir Warning: mail() has been disabled for security reasons hatası oda.