Sahtekarlara Dikkat!!

rusyalı

OpenCart-TR
Web sitesi
www.moscowsupplier.com
Arkadaşlar Merhaba,

Bu forumda 2 ayda 3 ilan bıraktım. Ücretli yeni tema yükletmek vs. için. yaklaşık 16-17 kişi iletişime geçti benimle. Verdikleri fiyatlar makul olduğu için pazarlık bile yapmadan kabul ettim. Ama bazıları direk ftp üzerinden temamı çalmaya kalktı. Bazıları 1-2 haftaya bitiririm dedi(bekle ki bitirecek ve teslim edecek) kimiside opencartın ücretsiz temasını bana 1800 tl'ye kadar satmaya çalıştı.

Sonuç olarak anladım ki, bu forumdaki bazı şahıslar burda bilmeyen arkadaşları kazıklamak, modül vs ekleyim diyerek ftp bilgilerini alarak, elindeki temayı çalmak için irtibata geçiyor.

Oysa ki bu forumu kuran arkadaş, ne güzel insanların bilgilerini paylaşması, bazı arkadaşlara ekmek kapısı olmasına ciddi anlamda katkıda bulunurken, bu tip insanların bu forumun ismini kirletmesi, lekelemesi üzücü.
Bu arkadaşları burada ifşa etmeyeceğim ama benimle muhattap olanlar zaten doğal olarak kendilerini anlayacaktır.

Bu yazıyı yazmamdaki tek amaç, opencart konusunda fazla bilgisi olmayan arkadaşların dikkatli davranması, herkese hosting ve ftp şifrelerini vermemesi içindir.

ibrahim_130

OpenCart-TR
Geçmiş olsun bende forum üzerinden site aldım ve sorunsuz şekilde çalıştırıyorum. Alım yapmadan önce satıcı arkadaşı biraz araştırmanız daha önceki referanslarına bakmanız sizin için daha iyi olacaktır.

cemgiray

OpenCart-TR
Başka bir forumda feci kazık yemiş biri olarak tavsiyem telefon ve gerçek adını vermekten kaçınan kimse ile muhatap olmayın işin en azından bir kısmı bitmeden ödeme yapmayın.