Resimler Yeni Sayfada Açılıyor.

yekk34

OpenCart-TR
Merhabalar,

Fancybox to colorbox yaptım hatta colorbox dosyalarını bile güncelledim fakat ürün sayfasında gerek ana resim gerekse ek resimler colorbox şeklide açılması gerekirken yeni pencerede veya sekmede açılıyor ne yaptıysam düzelmedi nasıl yapabilirim lütfen bi yardım...!

Pyrotoxin

OpenCart-TR
Web sitesi
www.firatozpinar.com
jscript dosyalarınıda attığınızdan emin olun^^ birde web site adresinizi verirseniz daha iyi yardımcı olabiliriz ^^

yekk34

OpenCart-TR
www.detay.us script dosyaları tamam sürekli dedim zaten en son versiyonunkinide attım sonra kaldırdım öncekileride denedim yemedi :)

Pyrotoxin

OpenCart-TR
Web sitesi
www.firatozpinar.com
<link href="css/adipoli.css" rel="stylesheet" type="text/css"/>
<script src="js/jquery-1.7.1.js" type="text/javascript"></script>
<script src="js/jquery.adipoli.min.js" type="text/javascript"></script>

dosyaların yerlerini yanlış yazmıssını tam olarak neredeyse oraya yazmanız gerekiyor :/ sistem bu 3 dosyayıda bulmadığı için eklediğiniz özellik çalışmıyor

yekk34

OpenCart-TR
header damı bunlar.

bide adipoli dosyalarını yüklermisin kodların nereye ilave oalcagıda dahilinde

hayır şu sorun hiçmi kimsenin başına gelmedi

yekk34

OpenCart-TR
neyi anlayamadın ürün sayfasındaki resimler öne gelmesi lazım lightbox şeklinde fakat getiremiyorum bi türlü her yolu denedim

adsl77

OpenCart-TR
yekk34' Alıntı:
neyi anlayamadın ürün sayfasındaki resimler öne gelmesi lazım lightbox şeklinde fakat getiremiyorum bi türlü her yolu denedim

onun anlamaması gayet normal onun aklı haber portalda :)

senin sorununa gelincede sorun kullandığın sürümle kullandığın eklentinin sürümün uymamasından kaynaklanıyor...

yekk34

OpenCart-TR
ben bişey editlemedim zoom modulunu kullanıyodum ben bu çalışmadan önce o çalışmıyo diye sonra fark ettim kargodan sonra sipariş tamamlarken geçmiyo son işleme aradım fancybox to color box buldum bunu yapın düzelir felan filan neyse onu yaptık bu sefer sepete ekle çalışmadı catalogue klasörünü komple yeniledim sırf şunun için fakat çalışmıyo çalışmıyo çalışmıyoooo :D ne büyük resim nede küçük resimler ürünler sayfasındaki öne çıkmıyo büyük haliyle :)

kargo modülündede takılıp kalıyo ileri gitmiyo ne nalet şeymiş yahu !

adsl77

OpenCart-TR
hacı dürüstçe sen bu tasarımı kaç paraya yapıyorsun :)
http://www.fatihakgun.com/
http://www.magazanisec.com/
beleş temaları ortaklaşa çakıyorsunuz millete
kızmaca darılmaca yok...

yekk34

OpenCart-TR
ben yapmadımki bizde oraya yaptırdık yani çaktıgım felan yok şirket bizim ama ben bilgisayar programcılığı okudugum için eğilimim var bende geliştirmek için bakıyorum arada yani uğraşmam yoksa söylerim aldıgımız yer yapar benim öyle işlerle alakam olmaz hacım Allah Şahit bizim işimiz ticaret yoksa site kurmak satmak host domain onların işi ben tanımıyom benim ortağın arkadaşıymış...!

bizden çıkan para sırf 300 tl birader yaw adam beleş sistem beleş temayla aldıgı para bu yani valla ben karışmıyorum bu dünyanın bide ahireti var ben orda alırım onlardan hesabımı fazlasıyla

adsl77

OpenCart-TR
celallenme kardeşim sadece bişe sordum :) doğrudur inanırım. sadece ayıp bişe onu dile getirmek istedim okadar. beleş script ve beleş temaya bukadar para iyi valla....gerçi bu insaflıymış w a r e z temayı deve yüküyle satanada rastladık burda :) daha niceleri nedeyimki....

yekk34

OpenCart-TR
daha ne deyimki kardeşim valla insanlar ne kulun hakkına sahip çıkar nede helale harama bakar olmuş sonumuz hayr olsun

varmı arkadaşlar bi yardım!