Private Shopping V2 Tema SATIŞTADIR !

Mekruh

OpenCart-TR
Merhabalar,
Simores Private Shopping V2 ;

Ücretsiz Kurulum
Tamamen kurulum ve ayarları bize ait olmak üzere sistem tarafımızdan kurulmaktadır.

Kategori Kampanyaları
Her bir kategoriye kampanya başlama ve bitiş olarak girebilir. Anlaştığınız markaların ürünlerin satışını yapabilirsiniz.

Kolay Ödeme Sayfası
Tamamen müşterilerinize uygun kolay ödeme sayfası, standart opencart ödeme sayfası yerine özelleştirilmiş kolay ödeme sayfası

Lisanslama
Domain'e lisanslıdır. Her hangi bir problemden ötürü sistemin w*raze düşmemesi içindir.

Uzman SEO Yapısı
Standart opencart link yapısı kaldırılmış tamamen farklı bir seo yapısı getirilmiştir. Bunların yanı sıra otomatik seo oluşturucu modülünü kullanabilir her ürüne, kategoriye seo linki ve anahtar kelime ekleyebilirsiniz.

Profesyonel Yönetim Paneli
Standart opencart paneli yerine özelleştirilmiş ve görsellik katılmış panel kullanılmıştır.

Arkadaşını Davet Et
Arkadaşını davet et özelliği getirilmiştir, bu sayede sizden memnun kalan müşterileriniz arkadaşlarını davet ederek sitenizin büyümesine katkı sağlayacaklardır.

Ödeme Seçenekleri
Havale, Kapıda ödeme, Paypal, Moneybookers ve bir çok ödeme seçenekleri ile müşterilerinize ödeme seçeneği sunabilirsiniz. + Ücret ödeyerek PayU ödeme seçeneğini de aktif edebilirsiniz.

Teknik Destek
Sistem üzerinden destek talebi yolu ile sorununuzu bildirerek uzmanlarımızın sorununuzu çözmesini kahve içerek bekleyebilirsiniz.

Sisteme PayU dahil değildir. + Ücret ödeyerek PayU sistemine sahip olma şansınız vardır.

Fiyat için Özel Mesaj atabilir veya
Blkzn.png
adresinden ulaşabilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri:
23ups9i.png

Simores Private Shopping V2

Mail adresi: demo@demo.com
Şifre: demo

Simores Private Shopping V2 Yönetim Paneli

Kullanıcı Adı: demo
Şifre: demo

Private Shopping V2 Destek Sistemi

Allah utandırmasın diyerek satışa sunuyorum.

knngys

OpenCart-TR
ellerine sağlık kardeşim gerçekten çok üst düzey buldum çalışmanı tebrikler. ürün sayfası sitenin geneline yakışmamış onu da pozitif bir yorum olarak alın, zaten alan kişide o bölümü çok rahat düzenleyebilir. bol satışlar dilerim.

sedatix2

OpenCart-TR
Mekruh sana mesaj gönderemedim konuyla ilgili. sayın opencart-tr sanırıım aktivasyon ve şifre ile sorunlar var hala sitede rica .. ilgilenebilrimisiniz.

Mekruh

OpenCart-TR
Teşekkür ederim güzel yorumunuz için v3 versiyonda bunu dikkate alarak tamamen profesyonel bir arayüz tasarımcı ile çalışacağım. @sedatix mail adresinden ulaşabilirsiniz.

selmand

OpenCart-TR
gerçekdende çok güzel bir tema yapmışssınız tebrik ederim.

ihtiyaç olursa tam amaca uygun.

ellerinize sağlık gerçekdende çok uğraşılmış bir tema.

Mekruh

OpenCart-TR
selmand' Alıntı:
gerçekdende çok güzel bir tema yapmışssınız tebrik ederim.

ihtiyaç olursa tam amaca uygun.

ellerinize sağlık gerçekdende çok uğraşılmış bir tema.

Teşekkür ederim güzel yorumunuz için, satış devam ediyor.

SnnSAG

OpenCart-TR
Fiyat hakkında bilgi alabilirmiyim. ÖM. atamıyorum.

onurtan

OpenCart-TR
Verdiğiniz demo adreslerini kontrol ediniz. Yayından kaldırılmış bir tema veya demo adresleri ise ve başlık ile ilgilenmiyorsanız, konuyu kaldıracağım.