Private Shopping Sistemi v 3.0

iMedia

OpenCart-TR
Web sitesi
www.ixirmedia.com
privateshoppingv3-afis.png

Sistem Hakkında;

Alt Yapı : OpenCart
Versiyon : 1.5.5.1

Sisteme tarafımdan eklenen özellikler ve geliştirmeler şunlardır;

- Yeni Üyelik form alanları kısaltılmıştır ve varolan hatalar giderilmiştir.
- Facebook ile Bağlan eklentisi güncellenmiştir.
- Kategori sayfasında listelenen ürün resimlerinin üzerine gelince 2. ürün resmine geçiş yapılmıştır. (rollOver)
- Ürün alanlarına %50 İNDİRİM - Ürün TÜKENDİ gibi ibareler eklenmiştir.
- Ürün sayfası tamamen güncellenmiştir.
- 8 Bankaya ait SanalPos eklenmiştir.
- Siparişlere kargo takip kodu ekleme özelliği eklenmiştir.
- Üye Girişi - Yeni Üyelik - Şifremi Unuttum sayfalarına özel Tam Ekran Slideshow modülü eklenmiştir.
- Ödeme Sayfası tamamen değiştirildi.

odeme.png

Demo - Anasayfa
Demo - Kategori Sayfası
Demo - Ürün Detay Sayfası

Fiyat : 100 TL dir.

devopen

OpenCart-TR
Başarılı bir çalışma olmuş. Fakat satış modeli bana göre yanlış. Bu kadar emeğiniz karşılığı 100TL midir. Çok satar kazanırım diyorsanız aynı tasarımı kullanmak isteyen kaç kişi bulabilirsiniz.Yani "Private" bir durum olmuyor böyle olunca. Satış durumu önceki sürümlerde iyi ise yanılıyor olabilirim :)

iMedia

OpenCart-TR
Web sitesi
www.ixirmedia.com
Güzel yorumunuz için teşekkür ederim. Amacım çok satmak değil hocam benim için sistemimi daimi kullanan müşteri önemli ve aynı tasarımı kullanan müşteriyi bulmak elbette zor lakin bu zamana kadarda öyle bir sorunla karşılaşmadım. Malumunuz şuan satışı yapılan private shopping sistemlerin hemen hemen birçoğu aynı tasarımda satış yapmaktadır. Özel tasarımı da ek ücretle yapmaktadırlar. iyi günler dilerim...

mahmutdm

OpenCart-TR
Merhaba iMedia özel mesaj atamadım size benim emailim mahmutdm@hotmail.com lütfen bana dönüş yaparmısınız. opencart geliştirme ile alakalı bir projem var bekliyorum lütfen ...

Tarkhan

OpenCart-TR
Selam imedia mesaj atamiyorum bana postakutusu01@gmail.com dan ulasabilirsen konu hakkinda konusmak isterim. Kolay gelsin

orhancakmakli

OpenCart-TR
özel mesaj atamıyorum orhancakmakli@hotmail.com mail ile web sayfası için görüşmemiz mümkünmü???

shopencart

OpenCart-TR
devopen' Alıntı:
Başarılı bir çalışma olmuş. Fakat satış modeli bana göre yanlış. Bu kadar emeğiniz karşılığı 100TL midir. Çok satar kazanırım diyorsanız aynı tasarımı kullanmak isteyen kaç kişi bulabilirsiniz.Yani "Private" bir durum olmuyor böyle olunca. Satış durumu önceki sürümlerde iyi ise yanılıyor olabilirim :)

Aynen size katılıyorum.Gayet başarılı çalışma.Komple private yerine aynı zamanda private olmadanda kullanılabilir olsa hemen alacağım.Belki başka bir geliştirici ile ortak bir çalışma yaparak opencartın standartlarınıda destekleyecek şekilde geliştirilip satışa sunulabilir.İyi satışlar dilerim.

Devopen adlı arkadaş iletişime geçermisin?

iMedia

OpenCart-TR
Web sitesi
www.ixirmedia.com
Tarkhan' Alıntı:
Selam imedia mesaj atamiyorum bana postakutusu01@gmail.com dan ulasabilirsen konu hakkinda konusmak isterim. Kolay gelsin

orhancakmakli' Alıntı:
özel mesaj atamıyorum orhancakmakli@hotmail.com mail ile web sayfası için görüşmemiz mümkünmü???

E-Mail gönderilmiştir. İlginize teşekkür ederim...

bariscaist

OpenCart-TR
ürün sepete ekledikten sonra üyelik kısmına gidiyor fakat üyelikten sonra sepet boşalıyor. Bu çözülmeli diye düşünüyorum?

shopencart

OpenCart-TR
Temayı yapan arkadaş, temanın satışını sadece forum siteleri üzerinden mi yapıyorsunuz.Kendinize ait bir siteniz yok mu ? Temayı satın alan kişilere destek vermek için bir siteniz ticket sisteminiz olmalı.Themeforest da adamların binlerce satmasının sebebi bu.Bizde ise birisi yapıyor, ondan sonra 10kişi ben yaptım diye satıyor.Sonuçta eticaret sitesi ciddiyet ve güven ister.Kim hırsız, kim amatör, kim profesyonel anlayamıyoruz.

iMedia

OpenCart-TR
Web sitesi
www.ixirmedia.com
bariscaist' Alıntı:
ürün sepete ekledikten sonra üyelik kısmına gidiyor fakat üyelikten sonra sepet boşalıyor. Bu çözülmeli diye düşünüyorum?

Bahsettiğiniz hata düzenlenecektir. Teşekkürler...

shopencart' Alıntı:
Temayı yapan arkadaş, temanın satışını sadece forum siteleri üzerinden mi yapıyorsunuz.Kendinize ait bir siteniz yok mu ? Temayı satın alan kişilere destek vermek için bir siteniz ticket sisteminiz olmalı.Themeforest da adamların binlerce satmasının sebebi bu.Bizde ise birisi yapıyor, ondan sonra 10kişi ben yaptım diye satıyor.Sonuçta eticaret sitesi ciddiyet ve güven ister.Kim hırsız, kim amatör, kim profesyonel anlayamıyoruz.

Merhaba hocam, evet tema satışını ve diğer yazılımlarımı forum siteleri üzerinden yapıyorum. Tema satışını forumlardan yaptığım için onlara ait bir tema satış sitem yok hocam. Themeforest örneğine gelince; Orada satılan temalarda açık kaynak satılıyor ve oradan tema alanlarda istediği gibi satışını yapıyor bunun önüne geçemiyoruz malesef... Evet dediğiniz gibi e-ticaret güven işi ve işin o kısmında yaptığım temaya değil altyapı olarak OpenCart'a güvenmeniz gerekiyor. Ufak araştırma yaparak gerek satış sonrası desteğim gerekse sistemin gerçek sahibinin ben olduğumu öğrenebilirsiniz. Saygılar...

shopencart

OpenCart-TR
Asıl mesele satış sonrası destek, mutlaka sizin gözünüzden kaçan hatalar eksiklikler olabiliyor, öyle olmasa bile temayı satın alan bizler sizin tarafınızdan çözülebilecek sorunlar yaşayabiliyoruz.Siz satış sonrası desteği nasıl sunuyorsunuz?

iMedia

OpenCart-TR
Web sitesi
www.ixirmedia.com
shopencart' Alıntı:
Asıl mesele satış sonrası destek, mutlaka sizin gözünüzden kaçan hatalar eksiklikler olabiliyor, öyle olmasa bile temayı satın alan bizler sizin tarafınızdan çözülebilecek sorunlar yaşayabiliyoruz.Siz satış sonrası desteği nasıl sunuyorsunuz?

Satış öncesinde irtibatı nasıl kuruyorsak satış sonrasında da aynı şekilde destek veriyorum hocam :)
E-Mail - Telefon - Satışını yaptığım Forum üzerinden vs vs.

shopencart

OpenCart-TR
paypal ile ödeme kabul ediyor musunuz?İletişime geçin lütfen.mail adresim imzamda mevcut.

Lupus

OpenCart-TR
Başarılı bir çalışma, beğendim.

saygi

OpenCart-TR
Merhaba ;

Ürün Admin Demo varmi modüllere bakmak için ...

gokmen1990

OpenCart-TR
merhaba iletişime gecersenız benımle memnun olurum. mail: gokmensoft@hotmail.com bekliyorum mailinizi.

meliha

OpenCart-TR
Web sitesi
www.aciksepet.com
v1.5.2.1 sürüme uyarlayabilirmisiniz.Ayrıca ipara en son 1521 kullanıyordu uyumluluğu 1551 e çıkarttılarmı.ayrıca kurulumu siz mi yapıyorsunuz yoksa tema dosyalarınımı satıyorsunuz.
ödeme yolu nedir bildirirseniz seviniriz.

çetin şen
irtibat kurabiliriz.iyi çalışmalar.

iMedia

OpenCart-TR
Web sitesi
www.ixirmedia.com
Merhaba tema versiyon 1.5.5.1 e göre yapılmıştır ve iPara methodu çalışmaktadır. Kurulumu kendim yapıp teslim ediyorum. Ödemeyi İşbankası ve Garanti Bankası üzerinden almaktayım.

Özel mesaj gönderemediğim için oguzkhan.dogan@gmail.com'a mail gönderebilirsiniz. Görüşmek üzere...