Popüler Ürünler Modülü 1.5.x

webkahriman

OpenCart-TR
Popüler Ürünlerde Üstü Çizili Fiyat

Öncelikle S.a Arkadaşlar
Popüler ürünler modülünü kurdum çok güzel fakat ürünü kampanya ekledim popüler ürünlerde eski fiyat üstü çizili değil.Kod bilgim pek fazla olmadığı için uğraştım fakat yapamadım....

20gnprm.png

BLaDe

OpenCart-TR
Web sitesi
www.ondermedikal.com
dostum hemen alınma arada sohbet olsun diye yazdım... elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışıyoruz. Dosyaları kontrol ediyorum birazdan yayınlarım..!

alisim

OpenCart-TR
Ya Blade Brak artık şu her konuya yardım etmeyi bitir kardeşim şu kampanyalı ürünler çalışmasını ve paylaş burda formda bekleyip duruyom paylaşcan diye bak isyan çıkartcam :D:D:D:D olmadı insan hakları ile ilgili bu konuda kurum varsa ora giderim bak :D:D:D:D:D

BLaDe

OpenCart-TR
Web sitesi
www.ondermedikal.com
RE: Popüler Ürünlerde Üstü Çizili Fiyat

Ürün isimlerin yanında çıkan - [sayı] yazısını kaldırmak için

catalog\view\theme\KENDİ-TEMANIZ\template\module\popular.tpl dosyasını açınız,

PHP:
<div class="name"><a href="<?php echo $product['href']; ?>"><?php echo $product['name']." - [".$product['viewed']."]"; ?></a></div>

satırını,

PHP:
<div class="name"><a href="<?php echo $product['href']; ?>"><?php echo $product['name'].""; ?></a></div>

ile değiştiriniz.

alisim' Alıntı:
Ya Blade Brak artık şu her konuya yardım etmeyi bitir kardeşim şu kampanyalı ürünler çalışmasını ve paylaş burda formda bekleyip duruyom paylaşcan diye bak isyan çıkartcam :D:D:D:D olmadı insan hakları ile ilgili bu konuda kurum varsa ora giderim bak :D:D:D:D:D

kanpanyalı ürünler şeklinde değilde onu günün fırsatı şeklinde yaptım fakat bir noktada takıldım onunla uğraşıyorum. inşallah bügün bitirmeyi planlıyorum bi aksilik olmaz ise...

webkahriman

OpenCart-TR
hocam oda problemdi sağolun halletim Allah razı olsun fakat fiyat mevzuunda ne yapabiliriz?

BLaDe

OpenCart-TR
Web sitesi
www.ondermedikal.com
webkahriman' Alıntı:
yaptım hocam yapamayan arkadaşlar varsa o kod bu şekilde olacak

<li><a href="<?php echo $home; ?>"><?php echo $text_home; ?></a></li>

bu kodun nerede olduğunu yazarsan arkadaşlar açısından daha rahat olur.

omerseven

OpenCart-TR
arkadaşlar modüldeki okları nasıl sabitlerim. sola sağa doğru olan okların teki taa sayfanın diğer ucunda çıkıyor. modülün dışına taşıyor. yardım edebilir misiniz.

BLaDe

OpenCart-TR
Web sitesi
www.ondermedikal.com
zipin içindeki
PHP:
catalog\view\theme\default\template\module\popular.tpl

deki width ve height ayarlarından yapabilirsiniz.

eğer ki tamamen okları kaldırmak isterseniz.

PHP:
catalog\view\javascript\jquery\easySlider1.7.js

dosyasını açıp;

PHP:
					html += ' <span id="'+ options.prevId +'"><a href=\"javascript:void(0);\">'+ options.prevText +'</a></span>';
					html += ' <span id="'+ options.nextId +'"><a href=\"javascript:void(0);\">'+ options.nextText +'</a></span>';
					if(options.lastShow) html += ' <span id="'+ options.lastId +'"><a href=\"javascript:void(0);\">'+ options.lastText +'</a></span>';

kodlarını siliniz.

kocaelivizyon

OpenCart-TR
sizi tebrik ederim siteme entegre ettim çok hoş durdu... şu sağa sola ok işaretleri sol a yaslı gibi duruyor bunu ortalamak için ne yapmak lazım

BLaDe

OpenCart-TR
Web sitesi
www.ondermedikal.com
arkadaşlar lütfen yazmadan önce konuları okuyalım.!

zipin içindeki
PHP Kod:
catalog\view\theme\default\template\module\popular.tpl

deki width ve height ayarlarından yapabilirsiniz.

hemen üst tarafda verdim nasıl yapılacağını. width ve height ayarlarından yapabilirsiniz.

kocaelivizyon

OpenCart-TR
1.5.1.2 sürümünü kullanıyorum.. Firefoxta sıkıntım yok IE-9 da kayma yaptı... büyük ihtimalle temamdan olabilir.. veya css çakışması..

omerseven

OpenCart-TR
Sorunum çözüldü teşekkürler. aynı problemi yaşayan arkadaşlar populer.tpl de

#nextBtn, #slider1next{
<? if($popular_position=="left") {?>
left:175px;

<? } else { ?>
left:325px;

değerleri buradaki gibi yaparsanız düzeliyor sitenizde solda sorunsuz kullanabilirsiniz.

runonur

OpenCart-TR
omerseven' Alıntı:
Sorunum çözüldü teşekkürler. aynı problemi yaşayan arkadaşlar populer.tpl de

#nextBtn, #slider1next{
<? if($popular_position=="left") {?>
left:175px;

<? } else { ?>
left:325px;

değerleri buradaki gibi yaparsanız düzeliyor sitenizde solda sorunsuz kullanabilirsiniz.

Maalesef, sorununuz çözülmemiş. Oradaki değerleri değiştirdiğinizde sadece o anki çözünürlük için sabitliyorsunuz. ekran çözünürlüğünüzü değiştirin (yatay aynı değerli çözünürlük seçmeden) veya internet browser ekranınızı tam ekran gösteriminden kurtardığınızda da ok tuşlarının sapıttığını göreceksiniz. Blade arkadaşımın yazdığı gibi ok düğmelerini tamamen ortadan kaldırabilirsiniz, ancak o zaman çok kullanışlı olan ürünler arasındaki gezinme özelliği ortadan kayboluyor.

Gerçekten güzel bir modül. ancak bu oklar ile maalesef kullanılabilecek bir modül değil :(

Üstadlarımızdan yardım rica ediyorum..

Saygılar,