PC Toplama Sihirbazı Modülü - Custom Product Builder

mdkosman

OpenCart-TR
jagmaster' Alıntı:
debreli' Alıntı:
view/javascript/toplama/duzen.css aç

500px değerlerini düşürmeyi dene

hoçam ben bu toplama sihirbasını Anasayfada bir butonun üstüne tıklayarak popup pencerede acılmasını istiyorum bunu yapabilrmiyiz acaba şimdiden emeğin için saol.

Evet bu güzel olurdu, Olursa bende isterim, (Sepetede eklerse güzel olur)

Olmuyorsa benim sorunumu nasıl çözerim, adet kutucukları bir alt satırın başında cıkıyor
ie.de diğer tarayıcılarda düzgün ! düzen.css de denedim düzelmedi

jagmaster

OpenCart-TR
aynı sorun bendede oldu o yuzden popup olursa sağ sola kayma derti olucagını samıyorum ikimizde aynı sorunlarla karsılasmısız yoksa biz kardeşmiyiz :p

mdkosman

OpenCart-TR
jagmaster' Alıntı:
aynı sorun bendede oldu o yuzden popup olursa sağ sola kayma derti olucagını samıyorum ikimizde aynı sorunlarla karsılasmısız yoksa biz kardeşmiyiz :p

:D hepimiz kardeşiz,
Bilge php uzmanı kardeşlerimizden yardım bekliyoruz

Bir mum başka bir mumu yakmakla ışığından birşey kaybetmez

sabitertan

OpenCart-TR
jagmaster' Alıntı:
debreli' Alıntı:
view/javascript/toplama/duzen.css aç

500px değerlerini düşürmeyi dene

hoçam ben bu toplama sihirbasını Anasayfada bir butonun üstüne tıklayarak popup pencerede acılmasını istiyorum bunu yapabilrmiyiz acaba şimdiden emeğin için saol.

Elbette yapılabilir ancak ne şekilde olacak? Tüm sayfayı mı göstermeye çalışacaksın yoksa sadece sepet ve toplama sihirbazını mı, ya da sadece toplama sihirbazını mı?
mdkosman' Alıntı:
Evet bu güzel olurdu, Olursa bende isterim, (Sepetede eklerse güzel olur)

Olmuyorsa benim sorunumu nasıl çözerim, adet kutucukları bir alt satırın başında cıkıyor
ie.de diğer tarayıcılarda düzgün ! düzen.css de denedim düzelmedi
Temanızda stylesheet.css içerisinde aşağıdaki kodlar ile ilgili bir problem olabilir.
Kod:
#content { ....

#content .middle {.....

mdkosman

OpenCart-TR
.
.
sadece sepet ve toplama sihirbazı yapılsa olur bence

olmuyorsa sadece toplama sihirbazı ve altında yazdır-Teklif iste (send) olabilir kaydet de olabilir.
sepet olsa hepsini çözüyor..

tşk.ler ilginize

Raicha

OpenCart-TR
Opencart version v1.4.9.3
I added categories in wich are products. when i add categories in admin panel they are added to database too wich is ok. but the problem is i can see only the header and info in the index page.
what should i DO!

Here are the images:
http://postimage.org/image/1w53409yc
http://postimage.org/image/2ucbhcpgk

sabitertan

OpenCart-TR
Raicha' Alıntı:
I added categories in wich are products. when i add categories in admin panel they are added to database too wich is ok. but the problem is i can see only the header and info in the index page.
what should i DO!

Hi Raicha, You have to add a link like that "http://www.yourstore.com/index.php?route=information/toplama" at admin side where it says HTML code. You can add that link with link editor which is already in CKEditor.

Raicha

OpenCart-TR
sabitertan' Alıntı:
Raicha' Alıntı:
what should i DO!

Hi Raicha, You have to add a link like that "http://www.yourstore.com/index.php?route=information/toplama" at admin side where it says HTML code. You can add that link with link editor which is already in CKEditor.

Thank you very much. Your module is awsome!

sabitertan

OpenCart-TR
Arkadaşlar bu modülün yönetim tarafında bir geliştirme düşünüyorum: bir kaç ürünü bir araya getirerek hazır toplanmış yeni ürünler oluşturacak bir ekleme. Bu noktada toplanan ürünün açıklamasına eklediğimiz ürünlerin adı yazılabilir. Fiyatı da hem toplam fiyat hem de düzenlenebilir halde olabilir. Sonuçta oluşturulan ürünü de istediğimiz kategoriye ekleme şansını da eklersek iyi bir geliştirme olacağını düşünüyorum. Konuyla ilgili fikir ve önerilerinizi paylaşırsanız sevinirim.

dabomb59404

OpenCart-TR
I am having problems with this module. I am using OpenCart version 1.4.9.5 and I get the error:
Parse error: syntax error, unexpected $end in C:\wamp\www\opencartnew\admin\view\template\module\toplama.tpl on line 173

Can anyone help me please? I only understand English so it's hard for me to understand here.

orhanalkan

OpenCart-TR
denilenlerin hepsini yaptım lakin ana sayfada çıkmıyor arkadaşlar

http://bir-er.com/toplama/index.php?route=common/home

arkadaşlar rica ediyorum bu konuyu bilen yokmu hata filan yok yükledim lakin anasayfada gözükmüyor modülden başlık görünsün dedim göründü gruplarıda ekledim ama ana sayfada referans verilen sistem gibi gözükmüyor bi yerde ne eksiğim var herkes gayet güzel çalışıyor diyor ama neden çıkmıyor acaba

ana sayfa da aktifte edildi temadamı sorun var ki default temada oynanmadı ve modül scriptin içindeki modüller çakışma desek modülde kurmadım fazladan nedenki

Raicha

OpenCart-TR
Hello, i am using Custom product builder and everything works just fine except the Add to Cart button, the function SepeteEkle() does not want to start. Please healp.

The problem is that this button works in the default template but doesent work in the one i need.

sabitertan

OpenCart-TR
may you have modified cart controller. please tell me your version and if you did something on cart controller.

Raicha

OpenCart-TR
sabitertan' Alıntı:
may you have modified cart controller. please tell me your version and if you did something on cart controller.

I found what was the problem, if i was going to my webpage trough http://localhost, the problem persisted, but when i went via 127.0.0.1 wholaa everything was working.
But still dont know what the problem was.

sabitertan

OpenCart-TR
Raicha' Alıntı:
I found what was the problem, if i was going to my webpage trough http://localhost, the problem persisted, but when i went via 127.0.0.1 wholaa everything was working.
But still dont know what the problem was.
so your problem might be serverside. check your HTTP_POST and HTTP_ACCEPT indices in PHP $_SERVER .

escomputers

OpenCart-TR
hello everybody...is there a way to update the mod to work with 1.5 version??
thanx

mystorm

OpenCart-TR
arkadaşlar dolar işaretini nasıl kaldırabilirim ? fiyatların tl olarak cıkmasını istiyorum

luzumsuz

OpenCart-TR
1.5 olduğunda kullanılabilir. listedeki ürünlerden fiyat isteme modülü lazım.

black devil

OpenCart-TR
selam arkadaslar ben 1.5.x kullanıyorum acaba bu ürün toplama modülü 1.5.x için uyumlumu , çünkü ben opencart konusunda çok yeniyim de kusuruma bakmayın arkadaslar

arkist

OpenCart-TR
merhaba default temada modül ekranda olması gerektiği gibi ama farklı bir temada kayma oluyor acaba nasıl ayarlayabilirim.