Payu Opencart 1.5 Entegrasyon Modülü

payu-tr

OpenCart-TR
PayU Opencart 1.5.x Entegrasyon Modülü

* Modül bütün 1.5 sürümler ile entegre çalışabilmektedir.
* Kurulumu basittir. Klasör yerlerini izlemeniz yeterlidir.
* Karakter sorunu yoktur.
* İndirimleri kullanabilirsiniz.
* Değişik KDV oranlarını kullanabilirsiniz.
* Modül Fiyat toplamı üzerinden hesap yapar ve KDV bedelleri ile indirimleri Kargo Bedellerine yansıtarak gösterir. Bu sayede yapacağınız İndirim, Kargo ve özel modifikasyonlardan etkilenmez.
* PayU entegrasyon kodlarını değiştirmediği sürece ömür boyu Opencart 1.5 yazılımında kullanabilirsiniz.
* Download edilen dosya içersinde controller dosyası yoktur. Modülü satın aldıktan sonra domain adınıza lisanslanarak gönderilecektir.
* Modül kısa bir süreliğine indirimlidir.
* Güncellemelerden faydalanmak ve İstenirse kurulum ücretsizdir.

http://www.opencart.com/index.php?route=extension/extension/info&token=8aeca37965e47fc80fe1cebf924d2f5e&extension_id=11054

networkdestek

OpenCart-TR
Vergiyi panelden ekleyebilirsin, sistem kendisi vergiyi hesaplamaz,
ikincisi hediye çeki ve kupon kodu indirimleri payuya yansımaz. Bunları entegre ettiniz mi.?

draw19

OpenCart-TR
bu modül paralımı? paralıysa fiyat ne kadar birde adam gibi backgroundu sabit bir 1.5.1 temasıda bulamadım kafayı yiyecem black blue teması çok hoşuma gitti yanlız benim kullandığım sürümle aynı değilmiş sanırım

payu-tr

OpenCart-TR
networkdestek; draw19;

İkinizinde soruları açılan başlığın açıklamasında mevcuttur. İndirimler fiyat toplamına yansımaktadır. Siparişinizdeki toplam tutar üzerinden ödeme sayfasında ödemenizi yapmaktasınız. Havale ile kısa bir süreliğine 30 TL dir. Kredi kartı için opencart modül sayfasını ziyaret ediniz.

enverk

OpenCart-TR
merhaba ;

hocam modül site içersindemi işlem yaptırıyor zira bu cok önemli eğet site üzerinden yapıyorsa hemen almak isterim.

payu-tr

OpenCart-TR
Merhaba,

site üzerinden değil payu üzerinden işlem yapıyor. Zira sahtecilik için idealdir.

wallace1905

OpenCart-TR
Selamlar ben modülü satın aldım fakat size ulaşamıyorum lisans göndermeyecekmisiniz..

GENERAL25

OpenCart-TR
Kurulumda sorun yaşamayan arkadaşlar varsa hemen alıcam. Neticede profesyonel olmadığım için kurulumda herhangi bir sorunda ne yapacağımı bilemem. 25, 30 tl sorun değil ödeyip hemen alırım ama önce ustalarımız bir kursun bakalım :)

payu-tr

OpenCart-TR
wallace1905;

Lisans dosyanız gönderilmiştir.

GENERAL25;

Kurulumunda sorun yaşamazsınız çünkü tam olarak modülün dosyalarını yüklenmesi gereken klasorler ile aynı isim yaparak gönderiyorum. Yani dosya yollarını takip ettiğinizde kolaylıkla kurulum yapmış olabileceksiniz. Ayrıca opencart a yeni başlayan arkadaşlar için ücretsiz kurulumda yapabiliriz.

mummybks

OpenCart-TR
modülün demosunu görebilirmiyiz ilk mesajınızdaki link çalışmıyor.yada kullanan arkadaşlar bir link paylaşabilirlerse...

GENERAL25

OpenCart-TR
payu-tr' Alıntı:
wallace1905;

Lisans dosyanız gönderilmiştir.

GENERAL25;

Kurulumunda sorun yaşamazsınız çünkü tam olarak modülün dosyalarını yüklenmesi gereken klasorler ile aynı isim yaparak gönderiyorum. Yani dosya yollarını takip ettiğinizde kolaylıkla kurulum yapmış olabileceksiniz. Ayrıca opencart a yeni başlayan arkadaşlar için ücretsiz kurulumda yapabiliriz.

İşte bu güzel haber:) Teşekkürler. Satın alır almaz size mesaj atarım..

payu-tr linkte sorun var

frtykt

OpenCart-TR
ücretli olanı ben satın aldım kullanımı ve kurulumu daha kolay. sonuç itibariyle bir alternatif olarak düşünelebilir. ayrıca satın alanlara opencart payu entegrasyonu kurulum desteği veriyorlar diye biliyorum