Paypal Ödeme Sorunu

brcnanl

OpenCart-TR
Paypal ile ödemeyi seçtiğimde böyle bir sıkıntı gerçekleşiyo sitede TL ye çevirmek için olan patch i de yükledim yinede düzelmedi neden olabilir ?
Kod:
Notice: Undefined index: USD in /home/extrakoz/public_html/system/library/currency.php on line 49Notice: Undefined index: USD in /home/extrakoz/public_html/system/library/currency.php on line 50Notice: Undefined index: USD in

public_html/system/library/currency.php on line 51Notice: Undefined index: USD in /home/extrakoz/public_html/system/library/currency.php on line 63Notice: Undefined index: USD in

public_html/system/library/currency.php on line 49Notice: Undefined index: USD in /home/extrakoz/public_html/system/library/currency.php on line 50Notice: Undefined index: USD in

public_html/system/library/currency.php on line 51Notice: Undefined index: USD in /public_html/system/library/currency.php on line 63

USD para birimini admin panelden kaldırmıştım şimdi ekledim pay pal ile ödeme dediğim zaman bu para birimini tanımıyor gibi bir hata veriyor paypal sayfasında sitede bulunan patch i de yükledim fakat kendi çevirmedi.. Diğer bir sorun ise manuel olarak para birimini değiştirmeye çalışınca şimdi verdiği hata ise

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/extrakoz/public_html/catalog/language/turkish/common/footer.php:1) in /home/extrakoz/public_html/system/library/currency.php on line 43Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/extrakoz/public_html/catalog/language/turkish/common/footer.php:1) in /home/extrakoz/public_html/system/engine/controller.php on line 22

mirac

OpenCart-TR
Web sitesi
www.notebook-cantasi.com
catalog/language/turkish/common/footer.php değişiklik yaptıysanız utf8 bom olarak kayıt etmeyi deneyin.. Yada hangi dosyada değişiklik yaptıysanız o dosya için bu değişikliği yapın.. Modulleri kaldırıp tekrar deneyin eğer moduldense ilgili modulun dil dosyalarında bu değğişikliği yapın..

brcnanl

OpenCart-TR
utf8 bom olarak kayıt edin derken nasıl yaparım onu