Panelden resim eklediğimde Sitede bozuk çıkıyor

78erhan78

OpenCart-TR
Arkadaşlar merhaba siteyi kuralı uzun zaman oldu elimde yedekleri mevcut ama en son düzenlemeden sonra sunucu nasıl olsa yedek alıyor diye almamıştım ve siteyi belli bir yere kadar düzenleyim bırakmıştım aradan 4-5 ay geçti ve siteme birkaç ürün eklemek istedim.

Fakat panelden ürünü eklediğim paneldede eklediğim ürün gözükmüyor ve eklediğim ürünler şu şekilde bozuk gözüküyor
hvt6m.jpg

hvt7j.jpg

bu daha önceleri eklediğim ürün normalde bu şekilde olması lazım
hvt8y.jpg

http://www.hesaplipazar.net/desktops/Eku

YAZARKASA EKÜ

k sebebi ne olabilir en son resimin üzerine yakınlaştırdığımda büyüteç olayını yapmıştım önceki eklediğim ürünlerde sorun yok ama yeni ürün eklemeye kalkınca resim ekleyemiyorum

düzenli bir şekilde duran site 2 ay sonra durduk yere bu şekilde hata oldu ve uğraş veremedim vaktim olmadığı için ve bildiklerimide unuttum açıkçası yardımcı olursanız çok sevinirim malum yeni yazarkasalar çıkacak ve buradan tanıtım yapıp sanalpazardan satacağım şimdilik bu şekilde olmasını istiyorum.Yardımlarıjnız için teşekkürler şimdidem

kumandan26

OpenCart-TR
Aynı problem ben de var. 3 gün önce yazdım siteye ama herhangi bir cevap yok. Ben de yaklaşık 2 haftadır girmiyordum. Bu hafta bi baktım böyle bir problem var. Aynı zamanda daha önce yüklediğim resim zoomlama da çalışmıyor, daha önce çalışan yukarı çık scripti de.

keremtas

OpenCart-TR
Aynı sorun bendede var nedense bugun olmaya başladı ilginç :mad::dodgy: