oturumunuz zaman aşımı hatası veriyor

ahmetkardes

OpenCart-TR
Web sitesi
www.kardesbilgisayar.com
eka7a usta benim bi sorunum var opencart 1.5.0 kurdum admin bölümünde ürünler bölümüne giriyorum ürünleri düzenleye giriyorum burdan düzenleme yapmak istediğimde (veri - baglantılar - özellik- seçenekler) tıktadığımda otorumunuz zaman aşımından dolayı sonlandırılmıştır. mesaj alıyorum. opencartı localhosta kurdum.
fakat opencart-tr sitesinden demo bölümüne giriyorum ordada aynı hatayı veriyor.
ne yapmam gerekir.

BanSn

OpenCart-TR
Web sitesi
www.proxima.web.tr
cookieleri silerek deneyin isterseniz ben böyle bir hata almadım ne localde ne demo da nede test için kurduğum sitede.

ahmetkardes

OpenCart-TR
Web sitesi
www.kardesbilgisayar.com
hocam tesekkur ederim yorumundan dolayı ama sitenin kendi demo adresindede aynı hatayı veriyor.
peki cookileri nasıl silebilirim.

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
Cockiler site de degil sizin tarayıcınızdadır.. hangi tarayıcıyı kullanıyorsunuz ona göre farklıdır silmesi.. firefox için araçlar-yakıngecmişi temizle.
ie de ise:araçlar-internetsecenekleri-genelsekmesinden ortda sil- açılan pencereden SİL ı tıklat..

cobrett

OpenCart-TR
arkadaslar opencart-tr_v1.5.0.3_tam_surum de bu sorun yoktu az önce opencart-tr_v1.5.0.5_tam_surum kurdum ama ürünlerde düzeltme yaparken mesela örnek seçenekler e bastığım zaman Oturumunuz zaman aşımından dolayı sonlandırılmıştır. Lütfen tekrar oturum açın. bu sürekli oluyor çerezleri sildim hangi seçeneğe bassam logout oluyor bu konu sanırım çerezle alakalı değil çünki ie , google chrome ve fire fox da hepsinde denedim aynı hata lütfen yardımcı olurmusunuz

osmanozg

OpenCart-TR
cobrett' Alıntı:
arkadaslar opencart-tr_v1.5.0.3_tam_surum de bu sorun yoktu az önce opencart-tr_v1.5.0.5_tam_surum kurdum ama ürünlerde düzeltme yaparken mesela örnek seçenekler e bastığım zaman Oturumunuz zaman aşımından dolayı sonlandırılmıştır. Lütfen tekrar oturum açın. bu sürekli oluyor çerezleri sildim hangi seçeneğe bassam logout oluyor bu konu sanırım çerezle alakalı değil çünki ie , google chrome ve fire fox da hepsinde denedim aynı hata lütfen yardımcı olurmusunuz

bu sorun bende de olmuştu resmi sitesine ilettim fakat menüler arası geçiş yaparken bekleyip yapılmasını peşpeşe basımlara sitenin müsade etmediğini butonlar arası geçişin yavaş şekilde yapılmasını ilettiler özellikle bu şekilde bırakmışlar 1-2 saniye bekleyip basıldığında zaman aşımı hatası vermiyor.

cobrett

OpenCart-TR
osmanozg' Alıntı:
cobrett' Alıntı:

bu sorun bende de olmuştu resmi sitesine ilettim fakat menüler arası geçiş yaparken bekleyip yapılmasını peşpeşe basımlara sitenin müsade etmediğini butonlar arası geçişin yavaş şekilde yapılmasını ilettiler özellikle bu şekilde bırakmışlar 1-2 saniye bekleyip basıldığında zaman aşımı hatası vermiyor.

evet gerçekten oyle biraz bekleyince sorun kalmıyor teşekkür ederim sağolasın

suslu_2005

OpenCart-TR
Dediklerinizi yaptım ama sorun halen bende devam ediyor.