osdem66, Gökhan TAYLAN, BLaDe ve diğer üstadlar, Yeni Ürünler ve Sizin için Seçtikler

cero34

OpenCart-TR
değerli hocalarım ve üstadlarım, resimdede gosterdigim gibi acaba Yeni Ürünler ve Sizin için Seçtiklerimiz neden 2'şerli gösteriyor, yeni ürünler modülünden ve Sizin için Seçtiklerimiz modülünden resim boyutlarını kucultmeme ragmen halen sütun bazında 2'şerli gösteriyor... 3'erli göstermiyor.acaba hangi dosyada neyiduzeltmeliyim...bu konuda çok soran var ama cevap bulan yok.
ilgilenenlere teşekkürler... 1.5.1.3.1

Ekli dosyalar

• yeniurunler[1].jpg
    yeniurunler[1].jpg
    50.3 KB · Görüntüleme: 107

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
Merhaba bence bu soruna çözüm bulamayandan ziyade sorunlarına arama yaparak çözüm bulmayan daha çok:)) bakın daha dün başka bir arkadaş gene osdem66 ile baslayan bir yardım cagrısında aynı konuya deginmiş tesadüf konun içeiriğide başlığıdı da birbirine cok benziyor:D:D bu linktekini uygulayın..
http://forum.opencart-tr.com/thread-5985.html

enesaltunisik

OpenCart-TR
bu konuyu css ile çözümünü yapabilirsiniz mevcut yazılmıs css kodlarından düzeltimini yapabilirsiniz benimde çok sorundu ben oradan çözümünü buldum ve yaptım.

cero34

OpenCart-TR
hocam cok sagolasın... her gun forumda arattım ama aramadıgım zamana denk gelmis kusura bakma... ellerin dert gormesinnn... ayıca msnnide aldım... artık bol bol sorarım :) tabi musait oldugunda... tesekkurler....