opencart

unsound

OpenCart-TR
RE: opencart yada başka bi kullanışlı e-ticaret sitesi satın almak istiyorum

Birader niye başkasına yaptırıyorsun ki? bak burda yardım eden edebilecek bir çok insan var , bence sen istesen bunu yapabilirsin...Saygılarımla..

afroma

For a good time, one night only
Web sitesi
meettomy.site

Edit: Sorun çözüldü. Beni arayan arkadaş değil, iş yerindeki bir arkadaş yazmış.

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org

:) gülerek başlıyorum mesajıma... Görürler siteni ooo süper olmuş nasıl yaptın bana da yap cok güzel kaça yaparsın fiyat isterler verirsin binlerce dolarlık sitelerin yanında hiç bir şeydir aslında istedigin fiyat.. o da temanın yada kendine ait ekledigin eklentilerin ve emeginin karşılığı bile degildir...önce bakar ooo ucuz fiyat cünki binlerce dolar kurulum ve yıllık kira bedeli isteyen alışveriş scriptlerinin yanıdna nerede ise bedavadır onun için... ama daha sonra hani altta opencart-tr linkini görür kişi tıklar cummmmmmmmmmmmmp burada:))) iyi hoş geldi sefa geldi:D:D:D oooo burada ne güzel herkes site yapıyor bende yaparımdiye düşünür.. sonrada derki sizin için vay be adama bak bedava dagıtılan bir yazılımı para ile satıyor bana nerde ise kekleyecekti :)) o yapıyorsa bende yaparım der (o kadar kolaydı sanki:)) sonra işin hilesine başlar senin sitenden grafik çalar css calar üstelik senide karalar bana parayla satıyordu diye.. başlar işe sonr yardım talepleri vs vs ler devam eder gider.. bizlerde yardım ederz:))) ne komik bir durum degilmi... insanın gülesi geliyor..