Opencart yazılmcıları ve müşterileri lütfen okuyun!

bakitaro

OpenCart-TR
Web sitesi
opencartfx.com
Herkese merhaba;

Payu Express ve birçok opencart modülünün yazılımcısıyım.

Payu Express Modülünü yazalı uzun zaman geçti ancak emek hırsızlarından bir türlü kurtulamadık.

Yazılımcı arkadaşlar;
(Herkes için söylemiyorum)...

Opencart ile ilgili teknik destek ve modüllerden para kazanıyorsunuz anladık!
Ama bunu alnınızın teriyle yapın. Başkalarına ait modülleri satarak kendinizi geliştiremezsiniz, ayrıca müşterileriniz tarafından anlaşılırsa itibarınız düşer.
Türkiye'de yazılım sektörü neden ilerlemiyor sorusunun cevabı burada gizli. İş mi yapmak istiyorsunuz; geliştirin kendinizi, yazın kendi yazılımlarınızı. İnanın bir şey kaybetmezsiniz... Çok da faydasını görürsünüz...

Bu yazdıklarıma katılacak bir çok arkadaş olduğuna inanıyorum. Bu tür durumlara karşı lütfen müşterilerinizi uyarın... Hep birlikte destek ile büyüyelim. birbirimize köstek olmayalım...

Şu ana kadar opencart ile ilgili verdiğimiz hiç bir hizmette başkasına ait olan modülleri kullanmadık. Aksine, modül isteklerinde tema/modül sahibine yönlendirme yaparak modülün yazılımcısından alınmasını teşvik ettik. Bu sayede hem müşterinin bize duyduğu güven arttı hem de emeğin karşılığını sahibine ulaştırmış olduk. Yıllardır çalıştığımız, bir sözümüzle sitesini silip baştan yaptıracak müşterilerimiz oldu... Her siteyi kendi sitemiz gibi sahiplendik... Sonuç olarak her zaman kazandık, kazandırdık...

Başka sitelerden alınan ve satan kişinin çözüm bulamadığı teknik destek mesajları almaya devam ediyoruz. Madem satıyorsunuz teknik destek hizmetini bari doğru düzgün verin. İnsanları mağdur etmeyin...

Opencart ile ilgili modül alacak müşteriler;
Lütfen lisanssız modül satın almayın. Hele ki para ile ilgili işlemlerinizin yapıldığı bir modülü izinsiz olarak satan sitelerden kesinlikle uzak durun.
Tabi başkasına ait olan bir modülü kendi modülüymüş gibi satan bir siteye güven duyuyorsanız başka...

Her zaman söylüyorum e-ticaret ciddi bir iştir. İşinizi tehlikeye atmayın.

Aynı bilgisayar virüslerinde olduğu gibi kullandığınız lisanssız modüller müşteri bilgilerinizin başkaları ile paylaşılmasına, kredi kartı bilgilerinin kötü niyetli kişilerin eline geçmesine v.b. birçok soruna sebep olabilir.

Herkese iyi çalışmalar, helal ve bol kazançlar diliyorum.

capuela

OpenCart-TR
evet kardeşim öyle ama insanlar kolay yöntemler Edit leyerekde satıyor
sadece modül değil temada dağil buna bunun önüne gecilmez.
kişilik meselssi biraz.