opencart xml entegrasyonu

Sayokan

OpenCart-TR
selam arkadaşlar bu işte yeniyim gitti gidiyor gibi sitlerin xml entegrasyonu nasıl bulabilirim
yada ücretsiz xml entegrasyonu varmı?
varsa verebilirmisiniz?

yusufozcelik

OpenCart-TR
300 e yakın tedarikçi entegrasyonu mevcut. Gittigidiyor API ve XML turbolist üzerinde çalışmalar sürüyor...

muyst

OpenCart-TR
gittigidiyor ve benzeri sitelere xml çıkan bir modül varsa ilgilenirim hocam

rozkurt

OpenCart-TR
Arkadaşlar bir çalışma başlattık. Sağlıklı bir sonuç elde edersek paylaşımda bulunacağız.

bu arada her formatta xml kabulümüzdür. entegre edebiliriz. modül bazlı düşünmeyin. cronlanabilecek bir php dosyası veriyoruz. entegre ediyor / güncelliyor belirli periyotlarla. buna xml de yer alan imajlar da dahil.

bunak006

OpenCart-TR
yusufozcelik' Alıntı:
300 e yakın tedarikçi entegrasyonu mevcut. Gittigidiyor API ve XML turbolist üzerinde çalışmalar sürüyor...

kardeşim kendi siteme bu sistemi uygulamak istiyorum ücretini ödeyerek yaptırmak istiyorum yapabilirmisin ne kadar ücret istersin acaba?

yusufozcelik

OpenCart-TR
bunak006' Alıntı:
yusufozcelik' Alıntı:

kardeşim kendi siteme bu sistemi uygulamak istiyorum ücretini ödeyerek yaptırmak istiyorum yapabilirmisin ne kadar ücret istersin acaba?

Tedarikçi entegrasyonu mu istiyorsunuz yoksa gittigidiyor mu

bunak006

OpenCart-TR
tedarikçi entegrasyonu lazım tedarikçilerden kendi siteme ürün eklemek istiyorum fakat kendi sitem open cart değil kendi siteme entegre edilebilir zannedersem yapabilirsimiz acaba?

heralde yapabilecek kimse yok
öylseyse modülü uygun fiyata satacak kimse varmıdır acaba modülü alıp bi deneyelim entegre edebilecekmiyiz acaba