OpenCart v1.5.0.2 Released !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
RE: v1.5.0.2 Released !

Arkadaşlar bu şekilde yapılmasının amacı 1.5.0 versiyonun stabil olarak yayınlanmasından dolayı bu versiyonla normal site kuranlar oldugundaa ve olacagından sürekli olarak yapılan düzeltme ve eklemeler en kısa sürede ve mecburen bir üst verisyon olarak yayınlanıyor yeni bir düzeltme yada eklemeyi hangi isimle yayınlayablirdiki sonucta en son düzeltme oldugu anlaşılsın diye mecburen versiyon olarak cıkıyor.. bundan sonra vir gül dahi eklense mutlaka bu şekilde bir isimle yayınlanacak.. düşünün 1.5.0 dan sorna iki sürüm yayınlandı bunların hepsine 1.5.0 denemezdi degilmi o zaman yeni bir şeyler oldugunu kim anlayabilirdi.. selametle...

BanSn

OpenCart-TR
Web sitesi
www.proxima.web.tr

1.5.1.0 olana kadar ki şu an 1.5.0.2 oldu bekleyin eğer yükleyip sitenizi yayına açacaksınız. ama elimiz alışsın diyorsanız locade yada test edebileceğinzi yerlerde kurun kurcalayın derim.
15 gün sonra 1.5.1.0 a ulaşmış olcaz zaten bu hızla

Xtime

OpenCart-TR

Günceleme yapabiliyormuyuz yoksa baştanmı kurmamız gerekicek ?

soulofthesea

OpenCart-TR
RE: OpenCart 1.5.0.1 Released!

Merhaba benim bir sorum olacaktı. Opencartın eski (1.4.9.4) sürümünü denemek için kurmuştum ve hiç kullanmadım. 1.5.0.1 Sürümü çıkar çıkmaz kurmak istedim ve şu an denemelerimde hiç bir hataya rastlamadım. Gerçi çok ileri bir kullanıcı sayılmam ama :) Ürün sayım da 50'yi geçmez. Şu durumda yorumlara bakınca satış safhasına geçmeye korkuyorum açıkçası :) Dediğiniz gibi 100 adet üzeri ürün olursa mı problem çıkıyor.

Bir kaç deneme yaptım sipariş verdim, ortaklık için üye oldum, ortak satışı yaptım, komisyon aktardım. Bunların hiç birinde hiç bir problem yaşamadım.Ben kapıda ödeme sistemiyle sadece şu an itibariyle 20 ürün ekledim diyelim. Kullanmamı önerir misiniz sistemi? yoksa dediğiniz gibi temmuz ayını bekleyeyim mi? teşekkür ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...