Opencart themeforest temaları..

SABQCES

OpenCart-TR
Merhabalar,

Alttaki temayı almak istiyorum;
http://themeforest.net/item/lobortis-a-charming-opencart-theme-/full_screen_preview/6936939

Ancak kurulumunu nasıl yapabilirim bunlar çok uğraştırır mı yoksa temayı yükleip aktif ettikten sonra modulleri vs. demo'daki gibi otomatik olur mu ?

Kodlarla uğraşmak istemediğim için hazır bu şekilde tema almak istiyorum.

Önerir misiniz tema almayı ?

tiesto

OpenCart-TR
Öneririm tabi almanı bende almıştım kurulum dosyası içerisinde dökümanlar var onlara göre gidersen kurulumunu gerçekleştirebilirsin,temayı aktif eder etmez bu hale gelmez.Bazı temalar data ile beraber aynı şekilde verilmektedir eğer o temanında mevcut ise hemen olabilme ihtimali var.
Dilersen yavaş yavaşta olsa yardımcı olabilirim

SABQCES

OpenCart-TR
Şöyle birşey ben opencart son sürümü kurup içinde zaten aktif olan demo ürünler var. Bu halde deneme yapıp temayı üstüne kurduğumda bu şekilde görüntü olur mu diye merak ediyorum açıkçası yoksa ayrıyette çok uğraşmak gerekir mi ya da Türkçe karekterleri destekler mi fontları bunlara takıldım

sezar53

OpenCart-TR
beyefendi temayı böle hazır alsan bile quicstart hazır kurulum yok ise temayı kurmak için uğraşıyorsun .
quicstart bile olsa türkçeleştirme parabirimi language vs. yinede yoruluyosun hazir iş olmuyor
eğer ücretli destek isterseniz skype adresimi ekleyebilirsiniz sayfanet_sezer

tiesto

OpenCart-TR
SABQCES' Alıntı:
Şöyle birşey ben opencart son sürümü kurup içinde zaten aktif olan demo ürünler var. Bu halde deneme yapıp temayı üstüne kurduğumda bu şekilde görüntü olur mu diye merak ediyorum açıkçası yoksa ayrıyette çok uğraşmak gerekir mi ya da Türkçe karekterleri destekler mi fontları bunlara takıldım
daha öncesinde 3-4 kere satın aldım themeforesten yönetim panelinde font karakterini değiştirebiliyorsun kendi diline uygun vardır.Daha öncesinde template monsterden aldığım temada hazırılı kurulu vardı.Theme foresten hazır görmedim sadece wordpress temalarda hazır demo.xml vardı hali hazırda olması için..Opnecartta sıfır kurardım mailini ver yardımcı olayım ücretsiz.

SABQCES

OpenCart-TR
Hocam şuan tema beğenmekle vaktimi harcıom proje yapacağız düzgün bi iş çıksın diye bu kadar uğraşım :) Belirleyeyim temayı haber vereceğim. Teşekkür ederim ilgi ve alakanız için arkadaşlar.

tiesto' Alıntı:
SABQCES' Alıntı:
daha öncesinde 3-4 kere satın aldım themeforesten yönetim panelinde font karakterini değiştirebiliyorsun kendi diline uygun vardır.Daha öncesinde template monsterden aldığım temada hazırılı kurulu vardı.Theme foresten hazır görmedim sadece wordpress temalarda hazır demo.xml vardı hali hazırda olması için..Opnecartta sıfır kurardım mailini ver yardımcı olayım ücretsiz.

tiesto

OpenCart-TR
SABQCES' Alıntı:
Hocam şuan tema beğenmekle vaktimi harcıom proje yapacağız düzgün bi iş çıksın diye bu kadar uğraşım :) Belirleyeyim temayı haber vereceğim. Teşekkür ederim ilgi ve alakanız için arkadaşlar.

tiesto' Alıntı:

rica ederim başarılar projenizde.

yasinolmez

OpenCart-TR
tiesto' Alıntı:
SABQCES' Alıntı:

rica ederim başarılar projenizde.

Merhaba. ben de aranıza dahil oldum da bu tema hakkında bilgi isteyecektim wp çok iyi biliyorum fakat opencarta yeni başlıyorum tema bu, sporcu besinleri satılacak http://www.templatemonster.com/demo/47446.html fiyatı tek tema 90 dolar. Bu temanın kurulumunda zorluk yaşar mıyım? Lütfen yorumlar mısınız? bu arada pm atamıyorum mail adresim yasinolmez@live.com yardımcı olabilirseniz çok makbule geçer teşekkürler

SABQCES

OpenCart-TR
Bende wpyi yıllardır kullanıyorum opencart çok gördüm ama hiç kullanmadım taki yakın zamanda uğraşmaya başlayana kadar seo konusunda eksik ama genel hat itibariyle wp'yi kurcalamayaı seven birisi hertürlü opencartın altından girip üstünde çıkar hocam. Tema çok hoşuna gittiyse al zaten a'dan z'ye anlatıolar kurulumları şuan öğrendim bişiler zevkli oluyor. tema ile opencart sürümünün uyumlu olmasına dikkat et..

yasinolmez' Alıntı:

Merhaba. ben de aranıza dahil oldum da bu tema hakkında bilgi isteyecektim wp çok iyi biliyorum fakat opencarta yeni başlıyorum tema bu, sporcu besinleri satılacak http://www.templatemonster.com/demo/47446.html fiyatı tek tema 90 dolar. Bu temanın kurulumunda zorluk yaşar mıyım? Lütfen yorumlar mısınız? bu arada pm atamıyorum mail adresim yasinolmez@live.com yardımcı olabilirseniz çok makbule geçer teşekkürler

ugr_erkn92

OpenCart-TR
modaicgiyimci.com burdaki temanın aynısını isteyen varsa uygun fiyata satabilirim