OpenCart sistemi firma rehber ilan sitesine cevirme?

baba18

OpenCart-TR
OpenCart sistemini firma reklam ilan ekleme sitesine çevrilebilirmi?
cevrilebilir ise ücretli olarak ilgilenen arkadas varmı?

hikko

OpenCart-TR
ücretli yapmana gerek yok bir joomla ve sobi bileşeniyle veya mtree ile rahat ve basitçe yapabilirsin

Rapoloji

OpenCart-TR
hikko' Alıntı:
ücretli yapmana gerek yok bir joomla ve sobi bileşeniyle veya mtree ile rahat ve basitçe yapabilirsin
arkadaşa katılıyorum
yada google dan ücretsiz script olarak araştırabilirsin. Benim karşıma çok çıktı yani emlak ve ilan site scriptleri..

baba18

OpenCart-TR
arkadaşlar bi yardım etseniz.gerçekten zor durumda kaldım.opencart cok hosuma gitti.şimdi soyle diyim ornegin
a kategorisine b firmasını ekledim.o firmaya tıklandıgında telefon nosu adresi resimleri ve videosu çıksın istiyorum.mümkünmüdür?

Rapoloji

OpenCart-TR
baba18' Alıntı:
arkadaşlar bi yardım etseniz.gerçekten zor durumda kaldım.opencart cok hosuma gitti.şimdi soyle diyim ornegin
a kategorisine b firmasını ekledim.o firmaya tıklandıgında telefon nosu adresi resimleri ve videosu çıksın istiyorum.mümkünmüdür?

Arkadaşım mümkün olmayan şey yoktur bunu asla unutma :idea: gelelim soruna... forumdaki bir arkadaşımız kod sitesine çevirmiş.. sende uğraşırsan eğer php bilgin varsa bulabilirsin belki çözümü. ben php den pek anlamam ama ürün gibi girdiğinde o kategoriye o firmayı vb. catalog/wiew/theme/kullandığın tema/template/product/ product tpl yi düzenleyerek birşeyler yapabilirsin gibime geliyor. Bir uğraşıver istersen.

hikko

OpenCart-TR
catalog olarak kullanıp yani fiyat göstermeden kullanıp açıklamayada özellikleri girersen gösterebilirsin

sxcajans

OpenCart-TR
Kulağını tersten göstermeye çalışma... Opencart bir e-ticaret sistemidir.
Senin aradığının karşılığını opencart ile alamazsın..

Flynax Classifieds, Oxy Classifieds, Joomla (Sobi2, Mosets Tree, Alpha İndex Bileşenleri) , PhpMyDirectory, eDirectory

Bunları incele.......

katrankor

OpenCart-TR
hocam elinde pırasa var ,sen ıspanak yemeği olmasını istiyorsun.

nehirweb

OpenCart-TR
burada yapılmışı ver hem de çok güzel olmuş Antalya İş Rehberi http://www.antalyaisrehberi.net/