OpenCart PC Store Template (Sağ Bloksuz)

Dagger

OpenCart-TR
Hostandwin firmasının bu ay yayınladığı sağ bloksuz free tema.Henüz kurmadım ama güzele benziyor.Hayırlı olsun :)

pcstore_big.jpg

Demo

Ekli dosyalar

• pcstore.zip
    277.7 KB · Görüntüleme: 699

eymen

OpenCart-TR
hocam temayı yapdım fakat yukarda olan manşeti nasıl çıkarta bilirim info@vipshell.com eklerseniz çok sevinirim

MasterBora

Moderator
Web sitesi
www.pikselplus.com
eymen' Alıntı:
hocam temayı yapdım fakat yukarda olan manşeti nasıl çıkarta bilirim info@vipshell.com eklerseniz çok sevinirim

Temanın sytlesheet Dosyasının 8 ve 15. Satırlarındaki backround Uzantılarını Kaldırmalısınız

nurikalkan' Alıntı:
bu temayı nasıl ekliyebiliriz...

zipli Dosyayı Bilgisayarınızda Boş Bir Yere Çıkartın. Çıkarttığınız Klasörü catalog/view/theme Dizinine Atın. Admin Paneline Girerek Sistem > Genel Ayarlar > Mağaza Yolunu Izleyerek Temanızı Aktif Edin

pusulapc

OpenCart-TR
Temayı yükledim lakkin ekteki gibi menüde sorun yasıyorum..kategori ismi uzun olan linker üstüste biniyor..
bu sorunu nasıl çözebilirim?

saygılar..

elektro2008

OpenCart-TR
Merhaba ustalarım,ben burada yeniyim tesadüfen OpenCart forum sitesini buldum ve üye oldum.
Burada bulunan tüm ustalarımın verdikleri eklentileri bir haftadır girip okuyup uygulamalar yaptım.
İnanın dikkatli okuyunca her eklentinin sorunsuz çalıştığını fark ettim.Ben bile acemi olarak yapabiliyorsam inanın herkes biraz mücadele ve kafa yorarak yapabilir.
Sıfır hatayla sunmalarından dolayı tüm emekçi ustalarıma teşekkür ediyorum ve hepinizden Allah razı olsun diyorum.
Herhangi bir sorum sıkıntım yok sadece teşekkür etmek geldi içimden yazdım :)

emidyat

OpenCart-TR
MasterBora' Alıntı:
eymen' Alıntı:

Temanın sytlesheet Dosyasının 8 ve 15. Satırlarındaki backround Uzantılarını Kaldırmalısınız
temayı yukledim.dediğiiniz gibi 8 ve 15, deki background..... devam eden yerleri tamamen kaldırdım.gene cıkmadı hocam.

mralparslan

OpenCart-TR
Bu tema hangi sürüm için yayınlandı diğer temalarada bakıyorum hangi sürüm için olduğunu anlayamıyorum bunu nasıl yapabilirim. Acemilik kötü bişey :S

ayrıca template süper çalışıyor paylaşım için teşekkürler.Fakat sitemde(www.toptan34.com) şöyle bir sorunum var sol taraftaki linkler alt satıra kayıyor. Yani alt satırdaki yazı ile üst üste geliyorlar bunu nasıl düzeltebilirim