OpenCart Kullanan Büyük Firma ?

BanSn

OpenCart-TR
Web sitesi
www.proxima.web.tr
bende yorum yazdığım için biraz alınganlık yapacağım.
eleştiriyi eleştirirken de kullandığımız dile dikkat etmemiz gerektiğine inanmaktayım.
Saçma sapan benzetmeler biraz abartı kaçmakta sanki. benzetmetler uygunsuz olabilir, sinirlendirebilir, ama asla saçma sapan olmaz dimi :D
hani teşbihde hata olmaz diye bir atasözümüz bile varken lütfen kullandığımız dile dikkat edelim kimseler kırılmasın.

bu arada ideasoft veya başka firma umrumda değil kullandılarsa da çok güzel geliştirmişler değiştirmişler kullanmadılarsa da çok fazla esinlenip düzenlemelerini buna göre yapmışlar. gözle görünen bu. admin panelinde ki arayüz yapısının farklı olması yapının farklı olduğunu, ön yüzde ki tasarımın aynı olması yapıının birebir aynı olduğunu göstermez.
link yapılarına, ulaşabiliyorsanız veritabanı yapısına bakarsak yada ftp den kodları görebilirsek, ancak ozaman yüzde yüz budur yada değildir diyebiliriz.
teşekkürler

ramikbab

OpenCart-TR
:) Arkadaşlar bence yazmadan önce bir araştırın veya kullanın bence.. Ben 2007 senesinde aldım sitemi, yazılım teknopark bünyesinde geliştiriliyor. Tübitak destekleri bulunuyor, yerlerine gidipte görmenizde de fayda var.

A paketi B paketi, ideasoft, platinmarket , hemenl, kobimaster farketmez. Hepsi ciddi emek sarfetmiş. Türkiyede çok kullanılan yazılımlar. Biraz emeğe saygı gösterelim.

iyiforumlar

OpenCart-TR
Hocam opencart alışveriş için olmazmı yani? Yani neden kullanılıor?

attilla

OpenCart-TR
Konuyu görünce ilgimi çekti ve açıklama yapma gereği duydum hazırlamış olduğum modülü resmi opencart.com sitesinde satışını yapıyorum ve ideasofta site hazırlatmış bir arkadaş satın aldı modülü ve kurulumu ile ilgi destek istedi siteye baktığımda Bu site, IdeaSoft® Akıllı E-ticaret Sistemi ile hazırlanmıştır.
yazıyordu ftp bağlantısı kurduğumda çok şaşırdım opencart modifiye edilmiş değiştirilmiş biraz modülün kurulumunu yaptım ve temaya göre düzenlemelerini yaptım sorunsuz bir şekilde çalıştı.

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
Merhaba; ideasoft hangi müşterisine ftp bilgisi vermiş acaba ki siz müşterinizin sitesine baglanabildiniz:) bir şeyler yazarkan yada yorum yaparken benze cok düşünmek lazım İDESOFT hiç bir müşterisine ftp bilgilerini ve dosyalara direk ulaşma izni vermez.. sizin o baglandım dediginz site gene opencart tır link yapısından damı anlayamadınız ayrıca opencart için yazılmış hiç bir modül idesaft yazılımına uygulanamaz, çalışmaz...selametle...

attilla

OpenCart-TR
Osman bey dediğiniz konuları çok iyi biliyorum dediğiniz gibi hiç bir müşterisine vermez idesoft değil hangi firma olsa nasıl verdiler orasını bilemem ama site opencart cms script üzerinde baya oynanmış özelden sizinle bilgileri görmeniz açısından paylaşabilirim modülü uyarlamak için baya bir düzenleme yapmam gerekti açıkçası

osdem66' Alıntı:
Merhaba; ideasoft hangi müşterisine ftp bilgisi vermiş acaba ki siz müşterinizin sitesine baglanabildiniz:) bir şeyler yazarkan yada yorum yaparken benze cok düşünmek lazım İDESOFT hiç bir müşterisine ftp bilgilerini ve dosyalara direk ulaşma izni vermez.. sizin o baglandım dediginz site gene opencart tır link yapısından damı anlayamadınız ayrıca opencart için yazılmış hiç bir modül idesaft yazılımına uygulanamaz, çalışmaz...selametle...