opencart kredi kartı ile satış varmı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

comert

OpenCart-TR
arkadaşlar opencart sisteminde kredi kartı ile satıs yapabılırmıyım böyle bır modul varmı yada yazdırılabılırmı yazdıran varmı

ikinci olarak siteye bir tema eklemek istiyorum dosyayı atıyorum admin panelden seciyorum ama kayıt yaptıgımda yine dafault tema cıkıyor default temayı sılerek kayıt yaptıgımda ıse site tamamen gidiyor bununlada ilgili bilgi verirmisiniz

afroma

For a good time, one night only
Web sitesi
meettomy.site
1. Opencart ile kredi kartı modülünüz olsa bile banka size asla pos vermez zaten iyice zorlaştı bankaların pos sistemleri baştan sona düzenlemeniz lazım bu da yeni bir sistem yazdırmakla aynı paraya gelir hiç gerek yok bence

2. temanızı doğru dosya içerisine atmadığınız için olabilir ya da tema dosyalarında hata vardır.

Earth

OpenCart-TR
bir sey söylemek istiyorum ben akbank dan pos aldım ben fakat opencart sistemi kurulu 1.3.4 bunu siteye entegre etmem lazim bilgisi olan arkadaslar bana <!-- e --><a href="mailto:helpmaster@hotmail.de">helpmaster@hotmail.de</a><!-- e --> adresinden ulasir ise cok memnun olurum en azından hakkı neyse verilir. iyi calismalar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...