Opencart Joomla Entegresi

hayatnesesi

OpenCart-TR
Merhaba şu an sistem olarak Joomla kullanmaktayım. Yaşadığım şehrin haber portalı ve ben bu siteden ürün satmak istiyorum.

Yapmak istediğim olay ise, Opencart scriptini site içinde bir alt klasöre kuracağım. Ana sayfada (joomla da belirlediğim bir pozisyonda) Opencart ın vitrinindeki ya da son eklenen ürünlerdeki ürünleri göstermek istiyorum. Bunu nasıl yapabiliriz?

Yani ziyaretçi gelecek haberini okuyacak gözü ürüne çarpacak tıkladığında Opencart sistemine yönelecek ve ürünü inceleyecek.

Yardımlarınızı ve önerilerinizi beklemekteyim.

onurtez

OpenCart-TR
Web sitesi
oyunparam.com
bırtane daha ayr php sayfası olustur portalın bulundugu dızıne at alısverıs sıtensının database sınden basla çekmeye son cekılen 5 10 15 urunu.

hayatnesesi

OpenCart-TR
yapmak istediğim o ama kod kısmında takıldım. mesela son ürünler modülünün ürünlerini nerden alıp çekebilirim

onderm

OpenCart-TR
Sen Joomla içine VirtueMart kursana.

VM e-Ticaret olayında OpenCart'tan filan iyidir.

Hem ne uğraşacaksın başka bir sistemden veri çekmeye.

VM Joomla için yapılmış işte. Daha ne istiyorsun ki :D

Gökhan TAYLAN

OpenCart-TR
Tam Olarak Anlatmak istediklerinden şunu anladım.

Alt dizine kurduğun opencart'ı joomla temanda göstermek.

bunun için joomladaki menü kısmından Ana sayfa yada hangi menü sayfasına entegre yapacaksan opencartı ,o kısımda tür değiştir diyerek Wrapper -->> Sarıcı Seçerek opencart dizini yazabilirsin :) çok kullanışlı olacaktır .

ilinux

OpenCart-TR
wrapper a falan gerek yok arkadaşım.
Arkadaşların dediği gibi Joomla da VM en sağlamıdır heleki son versiyonu takdire şayan. Ben dün başladım Opencart kullanmaya çok aşırı basit. Sanırım arkadaş VM ile uğraşmak istemiyor
Joomla cılara Drupal dışında çoğu sistem çerez gibi basit gelir.
Herşeye rağmen Joomla içinde opencart olsun diyorsan
ya alt klasörde oluşturacaksın RSS modülününden faydalanıp opencart kategori rss çıktılarını Joomla RSS modülünde göstereceksin yada paraya kıyıp
AyelShop satın alacaksın :)

Joomla için opencart eklentisi aşağıdaki linkte.
http://www.ayelshop.com/demo-site
Kolay gelsin arkadaşlar.
Her ne kadar opencartı sevmiş olsamda beni kimse Joomla dan asla vazgeçirebilemez :)) kral o kral :))

anti91

OpenCart-TR
Virtuemart, opencart'ın yanında sönük kalan bir eklentidir. Bencede oc ile yap yapmak istediğini. ayelshop çok güzel bir eklenti fakat ücretli.