OpenCart ı Yeni Servere Taşımak?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

apemia

OpenCart-TR
Web sitesi
www.huseyinuysal.com.tr
sa. yeni server alacağım 5 kadar alışveriş sistemim var çalışmakta olan yeni sunucuya tüm yayını kopyalayıp atsam db lerini önceki kurulumda ki gibi açsam aynı şekilde çalışırmı? :?:

olmaz ise nasıl olur?

Acil Yardım

afroma

For a good time, one night only
Web sitesi
meettomy.site
taşımada sorun genelde bir domainden diğer bir domain üzerine taşırken olur ancak aynı şekilde aynı şartlarda bir sistemden aynı panele ve aynı domaini taşırsanız sorun yaşamazsınız diye düşünüyorum çünkü ben yaptım olmadı bir sorun çıkmadı

apemia

OpenCart-TR
Web sitesi
www.huseyinuysal.com.tr
afroma' Alıntı:
taşımada sorun genelde bir domainden diğer bir domain üzerine taşırken olur ancak aynı şekilde aynı şartlarda bir sistemden aynı panele ve aynı domaini taşırsanız sorun yaşamazsınız diye düşünüyorum çünkü ben yaptım olmadı bir sorun çıkmadı
teşekkür ederim umarım olmaz yoksa sil baştan :!:

apemia

OpenCart-TR
Web sitesi
www.huseyinuysal.com.tr
Server Taşıdım.. Yardım Edin!

Yeni server aldım open cart ı taşıdım hata aldım.

* ilk önce sistemin yedeğini yeni host a attım
* db lerini açtım
(install i de atıp kurulum da yaptım)
yazma izinlerini de verdim
anasayfa tamam açtı ama admin e giriyorum diller uçmuş
şifre kabul etmiyor sildim baştan kurdum giriş yaptım şifreyi de girip giriş yaptıktan sonra şöyle bir hata geldi

Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in /home/ucuzluk/public_html/system/library/session.php on line 7Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in /home/ucuzluk/public_html/system/library/session.php on line 8Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ucuzluk/public_html/admin/index.php:59) in /home/ucuzluk/public_html/system/library/session.php on line 11Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/ucuzluk/public_html/admin/index.php:59) in /home/ucuzluk/public_html/system/engine/controller.php on line 22

Lütfen YArdım edermisiniz

madridista

OpenCart-TR
RE: Server Taşıdım.. Yardım Edin!

apemia' Alıntı:
Yeni server aldım open cart ı taşıdım hata aldım.

* ilk önce sistemin yedeğini yeni host a attım
* db lerini açtım
(install i de atıp kurulum da yaptım)
yazma izinlerini de verdim
anasayfa tamam açtı ama admin e giriyorum diller uçmuş
şifre kabul etmiyor sildim baştan kurdum giriş yaptım şifreyi de girip giriş yaptıktan sonra şöyle bir hata geldi

Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in /home/ucuzluk/public_html/system/library/session.php on line 7Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in /home/ucuzluk/public_html/system/library/session.php on line 8Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ucuzluk/public_html/admin/index.php:59) in /home/ucuzluk/public_html/system/library/session.php on line 11Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/ucuzluk/public_html/admin/index.php:59) in /home/ucuzluk/public_html/system/engine/controller.php on line 22

Lütfen YArdım edermisiniz

öncelikle hatanın nedeni config.php dosyasının taşımadan önceki serverda yaptğınız kuruluma göre olmaısıdır.

/home/ucuzluk/public_html/ kısmını config php ve admin/config.php dosyasından düzenleyin. doğru dizini hosting firmanıza sorup öğrenebilirsiniz.

ters slash veya çift slash dan bile kaynaklanıyor olabilir sorun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...