Opencart Bot ve Eklentiler Yapılacak

afroma

For a good time, one night only
Web sitesi
meettomy.site
Birkaç kod müdehalesine ihtiyacım var ve bir bot yazılması lazım. Detayları aşağıda veriyorum. Yazabilecek arkadaşlar pm ya da mail yoluyla ulaşırsa sevinirim.

* CSS Taksit Tablosu [Taksit tablosu düzenlenerek, bankaya göre logo yükleyebilme özelliği ve renk verebilme özelliği eklenecek]

* Ürün ekleme botu [Vereceğim 2-3 siteden fotoğraf, ürün açıklaması, ürün adı ve ürün fiyatı çekebilecek bir bot]

* Hızlı Görsel Ekleme [Normal panelimizdeki fotoğraf ekleme alanı sahibinden.com'daki gibi direkt gözat ve yükle biçiminde yapılacak]

* Günün Fırsatı [Hepsiburada.com'daki gibi günün fırsatı şeklinde bir modül yapılacak. Orjinal sitedeki "Countdown" modülü kullanılarak düzenleme yapılabilir göründüğü kadar zor olmayacaktır]

* Kategori Slide Modülü [Normal Advanced Slide modülü düzenlenerek, slide eklerken kategori seçilerek, her kategoride farklı slide yayınlama şansımız olabilecek. Örnek için; hizlial.com'a bakabilirsiniz]

* Turkcell Mobil Ödeme [Turkcell mobil ödeme entegre edilecek]

* hizlial.com'da ürün detayına girerseniz, orada ....TL'den başlayan taksitlerle gibi bir yazı çıkar. Bu şekilde bir eklenti yaparak sanalpos modülündeki en küçük taksit rakamını çekerek buraya basacak bir eklenti istiyoruz.

* Normal eticaret sistemlerindeki havale indirimi bölümlerini muhtemelen biliyorsunuzdur. Bu şekilde tüm ürünlerde verilecek bir havale indirim eklentisi istiyorum. Admin panelinden verilen değere göre havale ile indirim seçeneği sunacak ve ödeme bölümünde havale seçilirse bu rakamı yansıtacak ve detay sayfasında da bunu belirtecek.

* Hepsiburada.com'da ürün detay sayfasındaki, "Bu ürünü alanlar aşağıdaki ürünleri de aldı" modülü vardır bu modülden istiyorum.

* Yine hepsiburada.com'da ürün detay sayfasında bir ürün satın alırken yanında diğer bir ürünü indirimli ya da % değerli indirimle veriyorlar. Bu şekilde bir eklenti istiyorum. Çalışma şeklini ve hatta panele eklenecek klavuz çizimini PSD şeklinde gönderebilirim.

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
Merhaba .. çok güzel istek ve eklentiler yapılabilirse çok güzel olur ancak merak ettiğim bir şey var yanlış anlamayın bu iş için kafanızda ayırdıgınız ortalama bütceniz nedir?

afroma

Web sitesi
meettomy.site
Ticari açıdan bütçe belirtmek istemiyorum; ancak emek hakkı neyse o olacak elbette... Ben de bu işi yaptığım için 100TL gibi bir rakama "zaten basit iş, iki tık tık yapacaksın" şeklinde yaklaşmayacağımdan emin olabilirsiniz :) Bana bütçe belirtilirse ben de kafamda kıyaslamasını yaparak girişeceğim. İşi kendime yaptığım için bütçeme göre tartacağım...

adobe

OpenCart-TR
hocam sen o zaman sağlam bi şirket bul onlarla çalış bu dediğin şeyler olmaz (olurda yapan olmaz gerek yok )

afroma

Web sitesi
meettomy.site
Bir yapan çıkar elbet niye kimse yapamasın... Sağlam bir coder varsa çatır çatır yapar :) Adama komple ASP script yazdırdım baya yüklü bir sistem ve 1 haftada yazdı bunu da bir yapan çıkar ;)

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
Yapan cıkarda size bu o hazır sistemlerden pahalıya mal olur benimde size sormamdaki amac buydu yani astarı yüzünden pahalı olur kardeş... sen blirsin..

afroma

Web sitesi
meettomy.site
Hazır sistemlerin sorunu şu; altına istediği gibi kendi reklamını basıyor ve tüm siteler aynı. Diğer bir sorun da adama köle oluyorum, ben köle olmak yerine kendi scriptime sahip olmayı tercih ediyorum.

archil

OpenCart-TR
şahsnen ben yapa bilsem 100 tl uğraşmam

afroma

Web sitesi
meettomy.site
bot konusunda bir sıkıntı var botu yazabilecek bir arkadaşımız var mı ?

adsl77

OpenCart-TR
bence botu sağlam bi firmaya yazdırsan daha iyi olur. biraz pahalıya gelir ama başın ağrımaz. burada yazanı bulman imkansız gibi bişey. ayrıca veri çekeceğin siteler koruma koymuş olabilir onu kırması lazım. ip gizlemesi yada atlama yapması lazım. kendi ip veri çekmeyi düşünmüyorsun heralde ;) sitene entegrasyonu var v.s kısacası komplike bi olay.
umarım bulursun bizde faydalanırız.
kolay gelsin...

facehaber

OpenCart-TR
hocam bu eklentileri bende istiyorum eğer yapabilen var ise bot konusunda uzmanlık alanım diyen varsa 2 kaynak siteden bot yazdırılacaktır

miyonet

OpenCart-TR
Hali hazırda bir sitem var...
siteye ürün eklemek (çok fazla olduğu için) hem zaman hem de efor israfı olacak o yüzden belrlediğim bir hedef siteden ürünler çekilecek makul bir fiyat karşılığında...
koruması olmadığını sanıyorum.. ilgilenen arkadaşlar varsa cevap yazabilir mi

toter

OpenCart-TR
Aradıgınız şey bumu;

Forum Kuralları Madde 14 derki
Her ne olursa olsun Refli(Referans) linki bağlantılar içeren konular ve mesajlar yazmak yasaktır
Lütfen mesajınızdaki ve ekran görüntülerinizdeki reklam ve linsiz olarak ekleyiniz...