Opencart 1.5.x Turkish Teması ücretsiz paylaşımda

karubum

OpenCart-TR
Tema dosyasını göremiyorum. İndirmek istiyorum ama bulamadım. Kaldırdınız mı?

hakanygt3434

OpenCart-TR
teşekkürler hocam

indirme linki göremedim birde son sürümde çalışırmı acaba

burock17

OpenCart-TR
Tema İçin Çok saolun Yalnız ben bu temayı 1.5.6 ya kurmaya çalıştığımda dediğiniz gibi yaptım fakat şöyle bir hatayla karşılaştım.

">Notice: Undefined variable: text_cart in D:\Program Files (x86)\EasyPHP-12.1\www\opencart\catalog\view\theme\turkish-gray\template\common\header.tpl on line 53
Kasaya Git
Your StoreNotice: Undefined variable: languages in D:\Program Files (x86)\EasyPHP-12.1\www\opencart\catalog\view\theme\turkish-gray\template\common\header.tpl on line 62

Notice: Undefined variable: currencies in D:\Program Files (x86)\EasyPHP-12.1\www\opencart\catalog\view\theme\turkish-gray\template\common\header.tpl on line 73

Notice: Undefined variable: text_cart in D:\Program Files (x86)\EasyPHP-12.1\www\opencart\catalog\view\theme\turkish-gray\template\common\header.tpl on line 98

Notice: Undefined variable: text_items in D:\Program Files (x86)\EasyPHP-12.1\www\opencart\catalog\view\theme\turkish-gray\template\common\header.tpl on line 99

Ne yapmamız gerekir neleri değiştirmemiz gerekir acaba tema içerisinde yardımcı olabilirmisiniz?

vestel

OpenCart-TR
Bu temayı nasıl indiriliyor? Şimdiden teşekkürler...