Opencart 1.5.x Turkish Teması ücretsiz paylaşımda

SARI KARTAL

OpenCart-TR
teşekkürler fakat sepete ekle kısmını daha düzgün olan bir tema arıyorum bunun katagoriler kısmı çok güzel

bysoul

OpenCart-TR
http://www.vipticaret.net/vip/ kurdum ama nasıl düzenleyebilirim?

haqan_66

OpenCart-TR
Web sitesi
webkravat.com
/home/webvagon/public_html/catalog/view/theme/turkish-gray/template/common/header.tpl on line 62 /home/webvagon/public_html/catalog/view/theme/turkish-gray/template/common/header.tpl on line 73
/home/webvagon/public_html/catalog/view/theme/turkish-gray/template/common/header.tpl on line 104

Satırlarında hata alıyorum yardım edermisiniz.

ImSorry1

OpenCart-TR
ilk mesajını okuduktan sonra temayı indirdim, fakat adam daha kendi upload etiği dosyanın içini bilmiyor direk ana klasore atın yazmış sırf konu olsunda nasıl olursa olsun diye paylaşım yapıyor sanırım. 1.5x yazmıssın ama 1.5.3 de çalışmıyor tema.

duskorc

OpenCart-TR
Şimdi bu tema son sürümde çalışmıyor sanırım. Hangi sürüme uygun, uygun sürümün linkini nereden bulabilirim. Teşekkürler.

emrah141

OpenCart-TR
Lütfen temayı 1.5.5.1 e uygun hale getirebilirmisiniz ? veya doğru düzgün 1.5.5.1 teması paylaşılırsa Çok iyi olacaktır , şimdiden teşekkürler

SalemCounter

OpenCart-TR
Dediklerinin hepsini yaptım fakat herşey kaydı. Benim sürüm 1.5.2.1 ve site birbirine girdi sebebi nedir?

aydd22

OpenCart-TR
son çıkana uymuyor 1.5.5.1 e uymuyor

draw19

OpenCart-TR
HomeWish List (0)My Account
Shopping Cart

0 item(s) - $0.00
Your shopping cart is empty!
">Notice: Undefined variable: text_cart in C:\wamp\www\afra\catalog\view\theme\turkish-gray\template\common\header.tpl on line 53
Checkout
Notice: Undefined variable: languages in C:\wamp\www\afra\catalog\view\theme\turkish-gray\template\common\header.tpl on line 62 Notice: Undefined variable: currencies in C:\wamp\www\afra\catalog\view\theme\turkish-gray\template\common\header.tpl on line 73

SİTENİN şekli şemali değişti benim tek çalışan temam default nedense hala anlıyamadım o kadar free tema yükledim ama hepsinde sorun alıyorum anlam veremedim hala

canerk

OpenCart-TR
Web sitesi
gentekcomputer.com
@draw19 hocam aynı sorun bendede var bugün opencard kurdum saatlerce uğraşıyorum default temadan başka temayı yükleyemedim aynı sorunlar bendede çıkıyor

Resimdeki gibi çıkıyor sürekli : http://img94.imageshack.us/img94/1615/fb6ee519581d40caa90c96b.png

mosha

OpenCart-TR
Hocam herşey çok güzel ve başarılı ama bende default temada paypal çalışmıyor. Admin Panelinden kuruluyor ama frontpagete saece ÜCRETSİZ ÖDEME gözüküyor.

Bu arada, OPENCART'ta daha çok yeniyim, yaklaşık 2 saat oldu :D

Saygılarımla

Seo Master

OpenCart-TR
Tema kayıyor acayip bir şekilde çözümü nedir acaba ? Çeşitli hata kodları geliyor ekrana

ferht

OpenCart-TR
Notice: Undefined variable: filter_name in C:\xampp\htdocs\o\catalog\view\theme\turkish-gray_v3\template\common\header.tpl on line 70 Hatasi Aliyorum
Sunu Denedim olmadi
Hata aldığınız dosyada

BULUN
Kod:
<?php echo $text_login; ?>

VE DEĞİŞTİRİN
Kod:
<?php echo $text_account; ?>

deneme77

OpenCart-TR
1.5.5.1 DE ÇALIŞMADI NEDENİ NE OLABİLİR SAYFA DAĞILDI

BİDE RESİMLER HİCBİRİNİ GÖSTERMEDİ EKRANDAN TASTI YAZILAR USTUSTE BİNDİ

hocam 1.5.5.1 sürümünü tema destekliyormu bende sorun oldu

mermis

OpenCart-TR
Tema en son sürümü desteklemiyor gördüğüm kadarıyla,

sakın tema bendeki sürümü destekliyor sona çalışmayacak diye opencart dosyalarını güncelleme yapmama yolunu seçmeyin. Gerekirse başka tema kullanın ama kodlarınız her zaman güncel olsun ki güvenlik sıkıntısı çekmeyin.

enco12

OpenCart-TR
Notice: Undefined variable: text_cart in /home/buyukbed/public_html/catalog/view/theme/turkish-gray/template/common/header.tpl on line 53 hata verdi :(