OpenCart 1.5.1.1 Türkçe Tam Sürüm

niTRos001

OpenCart-TR
Web sitesi
www.baylas.com
Tanimsiz' Alıntı:
arkadaslar indirme linkini bulamıyorum sayfaya girdigimde "OpenCart Türkçe Dosyalarını sağ taraftan indirebilirsiniz. . . " yazısı var ama sagda da bır sey yok. yardımcı olabılır mısınız

Aynı meseleden dolayı bu mesajı atıyorum kurulum dosyasının linki yok bu konuyla ilgilenirseniz çok makbule geçer

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
emrcan' Alıntı:
nasıl indiriyoruz? sağ taraftan indirebilirsiniz diyor link mink yok!

Tanimsiz' Alıntı:
arkadaslar indirme linkini bulamıyorum sayfaya girdigimde "OpenCart Türkçe Dosyalarını sağ taraftan indirebilirsiniz. . . " yazısı var ama sagda da bır sey yok. yardımcı olabılır mısınız

niTRos001' Alıntı:
Tanimsiz' Alıntı:

Aynı meseleden dolayı bu mesajı atıyorum kurulum dosyasının linki yok bu konuyla ilgilenirseniz çok makbule geçer

Güncellemeden dolayı sağ taraftaki bileşenlerin düzeni değiştiği için gözükmemekteydi. Şuan da ana sayfadaki tüm sayfalarda indirebilmeniz için kısayollar eklenmiştir.

berkant41

OpenCart-TR
Web sitesi
www.daricacicekci.net
bu hataları neden alıyorum arkdaşlar kurdum ama bu hatalar çıktı.bu arada ben yeniyim :)

Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in /home/cicekala/public_html/gebzecicekci/system/library/session.php on line 7Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in /home/cicekala/public_html/gebzecicekci/system/library/session.php on line 8Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/cicekala/public_html/gebzecicekci/index.php:100) in /home/cicekala/public_html/gebzecicekci/system/library/session.php on line 11Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/cicekala/public_html/gebzecicekci/index.php:100) in /home/cicekala/public_html/gebzecicekci/system/library/session.php on line 11Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/cicekala/public_html/gebzecicekci/index.php:100) in /home/cicekala/public_html/gebzecicekci/index.php on line 175Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/cicekala/public_html/gebzecicekci/index.php:100) in /home/cicekala/public_html/gebzecicekci/system/library/currency.php on line 45

sorumu sordum cevabıda buldum bir yöneticim söyledi...bilmeyenlerede yardımım olsun :)

system/library/sesion.ph dosyası içindeki iniset ile başlayanların önüne # işareti koymanız yeterli :)
yani böyle olacak
#ini_set('session.use_cookies', 'Off');
#ini_set('session.use_trans_sid', 'Off');

dj007

OpenCart-TR
Merhaba arkadaslar, Almanca kurulum paketini aradim ama bulamadim umarim dogru yere yaziyorum sorunumu Almanca dil paketi var buldum fakat komple kurulum paketi yok gibi yok sa benmi bulamadim :-( Almanyada kullanacagim icin buraya göre olmasi gerek tükce paketi kurdum fakat TR`ye göre yani %18 ama burada %19 vergi türkce pakette degisiklik yapilabilirmi Almanca paket bulamassam eger ? simdiden cok tesekkür ederim yardiminiz icin.

dj007

OpenCart-TR
Evet baktim ama Beta diye bir sürüm görmüstüm onu denesem olurmu ki acaba yoksa beklemem mi gerek birde Almanyadaki sitesi pek fazla bisey göremedim faliyet yok gibi geldi bana yaniliyormuyum bilmiyorum bir fikriniz varmi ne yapsam acaba iyice karisti kafam :-(
ayrica cok tesekkür ederim yardiminiz icin.

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
dmsyazilim' Alıntı:
Arkadaşlar bu site artık sahipsiz, yakında kapanır.

Site sahipsiz değil kapanmayacak da.

Hatta yakında daha büyük bir oluşumun bir parçası olacak.

Siteyi sahipsiz görmeniz sizden ve diğer üyelerden de kaynaklanır.

Zira sahipsizse her üye elinden geldiğince destek verebilir mesela.

sagurel

OpenCart-TR
osdem66' Alıntı:
Arkadaşlar forumda dün yapılan güncelleme sonucu söz konusu link görünmüyor olabilir en kısa sürede sorun giderilecektir..
buaradan indirebilirsiniz
Opencart 1.5.1.1Türkçe tam sürüm

Merhaba verdiğiniz link'te yok 1.5.1.3.1 kurdum fakat yapıkredi OOS sadece 1.5.1.1'de çalışıyor sanırım sorunsuz bu nedenle eski sürüme ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz. belki başka bir link yada dosya indirme siteleine atabilrisiniz
teşekkürler

bybilgili

OpenCart-TR
ben bu temayı indirdim ama nasıl kurabilirim

http://themeforest.net/item/lexus-store-responsive-opencart-theme/full_screen_preview/6595833

kotto

OpenCart-TR
opencart kurulum kısmında detaylar mevcut.

bybilgili' Alıntı:
ben bu temayı indirdim ama nasıl kurabilirim

http://themeforest.net/item/lexus-store-responsive-opencart-theme/full_screen_preview/6595833