OpenCart 1.4.7 Modüllerini 1.4.8.x - 1.4.9.x Çevirmek

kadir34

OpenCart-TR
bu yandan açılır kategori modülü bende var ama 1.4.9.x versiyonları için ben bunu 1.5.0.x sürümleri için kullanmak istiyorum nasıl yaparım

matrockbilisim

OpenCart-TR
kadir34' Alıntı:
bu yandan açılır kategori modülü bende var ama 1.4.9.x versiyonları için ben bunu 1.5.0.x sürümleri için kullanmak istiyorum nasıl yaparım

sana katılıyorum 1.5.0.x sürümü için denedim fakat hata aldım.

Kod:
Fatal error: Cannot access private property Document::$title in /home/esenlera/public_html/alisveris/admin/controller/module/sidebarmenu.php on line 8

yarenmedia

OpenCart-TR
Selam Arkadaslar En Son cıkan Ssürümü indirdim ve Yukledim Bu hatayi aliyorum Fatal error: Cannot access private property Document::$scripts in /home/yarenbil/public_html/admin/controller/module/livezilla.php on line 81
Sorunu Nasil Cozebilirim

bregma

OpenCart-TR
Web sitesi
www.sisakvaryum.com
matrockbilisim' Alıntı:
kadir34' Alıntı:

Kod:
Fatal error: Cannot access private property Document::$title in /home/esenlera/public_html/alisveris/admin/controller/module/sidebarmenu.php on line 8

Konuyla ilgili yardımcı olabilecek bir arkadaş var mıdır? 1.5 güzel ama uyum sorunları zorluyor.

osman

OpenCart-TR
1.4.7 serach kurdum herşey normal fakat ana sayfada button go çıkıyor neden *arama gibi bişey yazması lazım değilmi

osman

OpenCart-TR
2n0oayq.jpg
ana sayfada resimdeki gibi görünüyor button_go nerden nasıl değiştirecem bakmam gerekn yolu size zahmet php bilgisi fazla yok

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
İngilizce dil dosyasıyla Türkçe dil dosyasını karşılaştırınız eksik bölümleri Türkçe dil dosyasına ekleyiniz.

kocaayak

OpenCart-TR
Merhabalar
ftp den ilgili klasör altlarına tüm dosyaları indirip ekledim.Modüller bölümünde çıktı ku dedim ancak düzenle dediğimde bana bu hatayı veriyor.
Fatal error: Cannot access private property Document::$title in /home/alpay/public_html/zincirdisticaret.com/admin/controller/module/footer.php on line 11

ne demek bu? Yardımcı olmak mümkün mü?
Tşk

merol

OpenCart-TR
bregma' Alıntı:
matrockbilisim' Alıntı:

Kod:

Konuyla ilgili yardımcı olabilecek bir arkadaş var mıdır? 1.5 güzel ama uyum sorunları zorluyor.

Arkadaşlar 8.satırı aşagıdaki gibi değiştirin sorun çözuluyor.

8. satır : //$this->document->title = $this->language->get('heading_title');

bu satırı aşagıdaki ile değiştirin :

$this->document->setTitle($this->language->get('heading_title'));