Online Katalog (Reklamsız)

mboder

OpenCart-TR
Yeniden Merhaba,
Alışveriş veya diğer sitelerinizde online katalog olarak kullanabileceğiniz ve müşterilerinize ürünleriniz hakkında fikir verebileceğiniz bir paylaşım daha yapmak istedim. En güzel tarafıda reklamsız olması.
En ideal görüntü için eklemek istediklerinizi .jpg formatında resim olarak 700x1000 boyutunda kaydetmelisiniz. Burada devreye resim boyutlarını topluca düzenleyebileceğiniz basit ama kullanışlı harika bir araç olan Photoscape giriyor.
Bunun yanında word olarak hazırlayıp .jpg yada diğer formatlara dönüştürmek istersenizde buraya tıklayarak açılan siteden gerekli dönüştürme işlemini kolay ve ücretsiz bir şekilde yapabilirsiniz.
Umarım işinize yarar..

(Not: Mirac ve Eka7a bey,bu arada eklenti kısmını inanın henüz keşfedemedim. Diğer paylaşımdaki gibi ekliyorum. Uygun görürseniz siz eklenti olarak paylaşımını yapın lütfen)

Resim

PhotoScape

Ekli dosyalar

• Online_Katalog.zip
    1.1 MB · Görüntüleme: 600

ufuk32

OpenCart-TR
ben bunu katagori başlıklarının içinde TOPLU ÜRÜNLER olarak bir isim açmak ve bu yazıya tıklayınca yeni sayfada açılmasını istiyorum nasıl yapabilirim..yardımlarını bekliyorum

brcnanl

OpenCart-TR
Bunu nasıl uyguluyoruz anlayamadım açıklama yaparsanız sevinrim

ikorkmaz

OpenCart-TR
güzel çalışma emeğine sağlık

zapatya

OpenCart-TR
güzel bi paylaşım teşekkürler

Yamuradam

OpenCart-TR
Teşekkür ederim çok işime yarayacak bir paylaşım

RedWhite27

OpenCart-TR
Web sitesi
www.leventkorkmaz.com
brcnanl' Alıntı:
Bunu nasıl uyguluyoruz anlayamadım açıklama yaparsanız sevinrim

:dodgy: hemen açıklıym kardiş bu eklentinin opencartla yada baska bir cartla alakası yok. :-/ yani modül falan değil, bağımsız bir xml tabanlı dergi. yani biraz xml biraz fotoşok biraz html falan bilmen gerek sonuç'ta resimleri tek tek kendin tasarlayıp gereken yazıları üzerine ekleyip xml kodlarına gereken entegreyi yapıp sitene atıp falan :) böyle şeylerden dvdler dolusu var bende ama hepsi biraz kod bilgisi isteyen şeyler, doğal olarak bu tip paylaşımlarda detaylı anlatım yapmak gerek daha root nedir diyenler varken xml tabanlı katalog paylasmanın çok bi etkisi olduğunu sanmıyorum :D eleman xml biliyorsa zaten lazım olanı armayı kralını bulmayıda biliyordur. ama tabi paylaşmanın iyisi kötüsü olmaz arkadaşın emeğine sağlık :cool: tabi emek varsa...