ödevim var opencartla ilgili

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

betul

OpenCart-TR
merhaba ben betül opencartta en güzel siteyi yapana hoca 100n verecekte lütfen tecrübesi olan arkadaslar teamwiever bana bağlanıp yardım edebbilir mi?????
fireworks photoshop flash hepsi var:heart:

TECHNOLOG

OpenCart-TR
Web sitesi
www.edessaweb.com
RE: slm ben betül ödevim var opencartla ilgili hoca en güzel opencart yapana 100 verecekt

ilk olarak çalışmanızda başarılar dilerim.
opencartı tercih ettiğiniz için de teşekkür ederiz.

1. sizce başlık uzun olmamış mı?
2. tw ile bağlanmamıza bence gerek yok. sormak istediğiniz bişey varsa imzamdaki destek talebinde bulunun linkine tıklayıp soru sormanız yeterli olacaktır.

FatihKuLL

OpenCart-TR
Web sitesi
www.sifaeli.net
RE: slm ben betül ödevim var opencartla ilgili hoca en güzel opencart yapana 100 verecekt

sen sistemini kur takıldığın yer olursa yardımcı olmaya çalışırız elimizden geldiğince.

hikko

OpenCart-TR

fake mi kokuyor ne :)

unsound

OpenCart-TR

Ödevi var opencart la ilgili :eek:) Sanırım kekliği düz ovada avlarlar kanadını kanadını kırarlar :eek:)
Yaw hoca opencartla ilgili ödev verirmi ? Hoca hiç hazır sistemle ilgili ödev verirmi? Bu arada bayanlar ilk olarak ismini zikir etmezler :eek:) Bence sen dayını değiştir :eek:)

MasterBora

Moderator
Web sitesi
www.pikselplus.com

OpenCart Türkiye'nin Kapıları Herkese Açıktır... Soru ve Sorunlarınıza Çöüzm Bulmak için Cinsiyet Değiştirmenize Gerek Yok... Bence Bu Çok Ahmakça Bir Yöntem... Daha Ağır Söylemem Gerekirse Kimseyi Aptal Yerine Koymaya Çalışma... Aksi Halde Yanılır ve En Büyük Aptal Sen Olursun..

Gerçek Kimliğiniz ile Üye Olunuz !!!!

afatsum24

OpenCart-TR

ne betüller ne zehralar gördük zaten yoktular
yağmur giyerlerdi sonbaharla bir
azıcık okşasam sanki çocuktular
bir akşam korkudan gözleri sislenir.
ne betüller ne zehralar gördük zaten yoktular
hayır,sanmayınki beni unuttular
hala ara sıra mektupları gelir.
gerçek değildiler birer umuttular.............:):):):).......

hikko

OpenCart-TR

puhahahaha

TECHNOLOG

OpenCart-TR
Web sitesi
www.edessaweb.com

unsound' Alıntı:
Ödevi var opencart la ilgili :eek:) Sanırım kekliği düz ovada avlarlar kanadını kanadını kırarlar :eek:)
Yaw hoca opencartla ilgili ödev verirmi ? Hoca hiç hazır sistemle ilgili ödev verirmi? Bu arada bayanlar ilk olarak ismini zikir etmezler :eek:) Bence sen dayını değiştir :eek:)

malesef verirler unsound kardeş. bizim kuzen yüksek lisans yapıyor bilgisayar işinde. ona herhangi bir platformda açık kaynak kodlu e-ticaret sistemini ödev olarak vermişler.
halen onun ödevi ile uğraşıyoruz. :D

yani bazen hocalarda opencart ile ilgili ödev verebiliyor. :D

byturel

OpenCart-TR

Dur ile uslanmayanın hakkı tektir tektir ile uslanmayanın hakkı kötektir... :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...