Ödenecek Miktarı Müşteri Belirlesin

by_danger

OpenCart-TR
Manuel Ödeme

İyi Günler Arkadaşlar Ödeme Metoduyla ilgili yardımınıza ihtiyacım var

Kullanıcıların hiçbir ürün almadan kendilerinin istedigi ücreti yazıp ödeme yapabilecegi mod veya yazılıma ihtiyacım var forumda bi kaç konu açılmış ama hepsi cevapsız kalmış mail order demişler ama mail order de degil demek istedigim

sadece bi sayfa olsun kullanıcı tutar girsin taksidini seçsin kart bilgilerini girip ödemesini yapsın.

bu konuda ücretli ücretsiz yardımlarınızı bekliyorum

adobe

OpenCart-TR
RE: Manuel Ödeme

o ne ya öyle hiç bişi anlamadım ürün almadan vs.
senin dediğin şey açık arttırma gibi bir site valla sen bunu bence bi daha anlat kardeş

Gökhan TAYLAN

OpenCart-TR

Sanırım Anlatmak İstediğin. Müşterinin Bakiyesini Ayarlıyacaksın ve Müşteri Hiç Ürünü Para ile Almadan Direk Ürünü Alacak Senin Yazdıgın Cümlelerden Düzenleme Yaparak Böyle Bir Anlam Çıkardım.

Bunun içinde : http://forum.opencart-tr.com/thread-758.html Konuyu İncelemelisin...

fakat bakiye sistemindede müşteri öncelikle kendi bakiyesi için senin hesabına para yatırması gerekli

ekstra bilgi olarak hiçbirşey anlamadım arkadaşlar ...

by_danger

OpenCart-TR

gökhan hocam aynen dediginiz gibi
bi sitedeki örnek
resim.jpg

adamlar link vermiş tıkladıgın zaman bu bölüm geliyor işlem tutarına miktar girince alt tarafta taktisleti yer alıyor sonra sayfa altında bulunan ödemeyi tamamla denildiginde yazdıgın miktardaki para karttan kesiliyor. hala anlatamadım galiba?

Gökhan TAYLAN

OpenCart-TR

Merhaba Anlayamadıgım Kısım Burası .

Kullanıcıların hiçbir ürün almadan kendilerinin istedigi ücreti yazıp ödeme yapabilecegi

- Eğer Üst'teki Konudaki Bakiye Sistemini Düşünürsen Bilgim Olsun Msn İle Görüşelim.
- Öncelikle Müşteri İçin Bakiye Ataması Yapabilmek İçin Her Halukarda Ya Bakiye Satışı Yapıp Bakiyeden Ödeme Sistemi Sipariş Bitminde Ödeme Bİldirim Formuyla Seninle İletişime geçip sen gelen maildeki hangi müşteriyse onun bakiyesini yükleyeceksin .

detayları konuşalım pm gönderdim.
by_danger' Alıntı:
gökhan hocam aynen dediginiz gibi
bi sitedeki örnek
resim.jpg

adamlar link vermiş tıkladıgın zaman bu bölüm geliyor işlem tutarına miktar girince alt tarafta taktisleti yer alıyor sonra sayfa altında bulunan ödemeyi tamamla denildiginde yazdıgın miktardaki para karttan kesiliyor. hala anlatamadım galiba?

ozdemirm

OpenCart-TR
ödenecek Miktarı müşteri yazsın

Arkadaşlar merhaba,
bir arkadaşım için opencart sistemi kuruyorum fakat demo sayfa hazırlarken arkadaşımın istediği bir konuya takıldım.
Arkadaşım cam biblo ve promosyon ürünleri imalatı yapıyor. Aynı ürünü, değişik fiyatlarla pazarlayabiliyor.
Arkadaşımın istediği kısaca şu:
Ödeme sayfasına geldiğimizde, ödenecek miktarı müşteri yazsın. (Müşteriden sipariş alındıkdan sonra ve fiyat konusunda anlaşmaya vardıkdan sonra ödeme yapacak)
Site için ssl sertifikası, bankadan sanal pos almak sarkadaşım için sorun değil. tek sorunumuz bu.
demo sayfaya sanalpos_2_3_5 kurdum.
bu konuda bilgisi olan, yardımcı olabilecek bir arkadaşımız varsa ve burada bizi aydınlatırsa çok sevinirim..
şimdiden teşekkürler..

ozdemirm

OpenCart-TR
Haklısınız tam anlatamadım.
Müşteriyle zaten satış yapılıyor. ama uzak mesafedeki müşteriler için havale yerine pos makinası

resimm.jpg

resimde olduğu gibi, ödemesi gereken miktarı müşteri kendisi yazsın.
Zaten telefonla satış tamamlandıkdan sonra müşteri ücreti kredi kartıyla ödemek için bu sayfaya gelecek..

Bundaki amaç, imalatçı olduğumuz için, aynı ürünü müşterilerden birine 4 liraya satarken başka müşteriye aynı ürünü 5 liraya verdiğimiz oluyor. onun için böyle bir özellik istiyoruz...

Bir anlamda kredi yüklemek diyebiliriz. ama kesinleşmiş siperişden sonra müşteri ödeme sayfasına gelecek ve belirlediğimiz miktarı kendisi yazacak. bana lazım olan bu.

by_danger

OpenCart-TR
Ewet hocam benimde analtmak istedigim ama ne üçretli ne üçretsiz yazan var_?

ozdemirm' Alıntı:
Haklısınız tam anlatamadım.
Müşteriyle zaten satış yapılıyor. ama uzak mesafedeki müşteriler için havale yerine pos makinası

resimm.jpg

resimde olduğu gibi, ödemesi gereken miktarı müşteri kendisi yazsın.
Zaten telefonla satış tamamlandıkdan sonra müşteri ücreti kredi kartıyla ödemek için bu sayfaya gelecek..

Bundaki amaç, imalatçı olduğumuz için, aynı ürünü müşterilerden birine 4 liraya satarken başka müşteriye aynı ürünü 5 liraya verdiğimiz oluyor. onun için böyle bir özellik istiyoruz...

Bir anlamda kredi yüklemek diyebiliriz. ama kesinleşmiş siperişden sonra müşteri ödeme sayfasına gelecek ve belirlediğimiz miktarı kendisi yazacak. bana lazım olan bu.

ozdemirm

OpenCart-TR
resimm.jpg

Ücretli yada ücretsiz bunu yapacak yokmu arkadaşlar..
Ücretli yapacak olanlar PM atabilir,
ücretsiz paylaşak arkadaşımızda burada paylaşırsa sevinirim..