Ödeme Onay sayfasının .tpl'sini bulamıyorum

cisiksal

OpenCart-TR
Web sitesi
www.egitimstore.com
Ödeme sayfalarının tamamını düzenlemelerini yaptım neredeyse fakat http://www.egitimstore.com/index.php?route=checkout/guest_step_3 sayfasının .tpl dosyasını bulamıyorum.

Bunu php dosyasındanmı düzenleyecez. guest_step_2 dosyasında sağ tarafı kaldırabildim fakat guest_step_3'te kaldıramıyorum

Dosya yolunu göstereilecekarkadaş varmı

MR_EMINEM

OpenCart-TR
hangi kismi duzenleyeceksen onu arayacaksin guset_step_3 onu barindiryor hafiza sheklinde calishiyor
eger degisiklik yapackasan guest_step_2 den takip et degistirmekk istedigin islemi ordan bul tpl yi onu degistir guest_step_3 yok ben bulamadim ve sana anlattigim sekilde yaptim

biocyn

OpenCart-TR
Söz konusu guest step 2 tpl guest step 3 adı ile confirm tlp dosyasını çağırıyor. Yani confirm tpl dosyasını düzenlediğinizde aynı zamanda guest step 3 'ü de düzenlemiş olacaksınız...

interseco

OpenCart-TR
Odeme onay ıslemlerınde benım de degısıklık yapmam lazım, bır gelısme olursa lutfen bu konu altında paylasınız

cisiksal

OpenCart-TR
Web sitesi
www.egitimstore.com
biocyn' Alıntı:
Söz konusu guest step 2 tpl guest step 3 adı ile confirm tlp dosyasını çağırıyor. Yani confirm tpl dosyasını düzenlediğinizde aynı zamanda guest step 3 'ü de düzenlemiş olacaksınız...

Çok sağolasın dediğin gibi confirm dosyasından gerekli düzeltmeleri yapabildim teşekkürler