Notice: Error: MAIL FROM not accepted from server! in /home/maxisepet.net/httpdocs/sy

AlperJk

OpenCart-TR
sguven' Alıntı:
sorun çözülmüştür.

natro dan hosting alıpta smtp mail sorunu yaşayanlar bu dosyayı mail.php ile içeriği ile değiştirsinler

hem türkçe geliyor. hemde doğrulamayı geçiyor.

Kardeşim sana ne kadar teşekkür etsem az sorunumu çözdün allah ne muradın varsa versin bayadır bu sorunu çözmeye çalışıyodum nerdeyse opencart kullanmıcaktım :)

dr.yakamoz

OpenCart-TR
sguven' Alıntı:
sorun çözülmüştür.

natro dan hosting alıpta smtp mail sorunu yaşayanlar bu dosyayı mail.php ile içeriği ile değiştirsinler

Çok teşekkürler arkadaşım paylaştığın dosya sayesinde sorun çözüldü. Allah razı olsun senden ve senin gibi karşılıksız paylaşımda bulunup sorunları çözdüğümüz tüm üye arkadaşlardan.

kismetli

OpenCart-TR
Merhaba arkadaşlar buna benzer bir sorunu bende 2.0.1 versiyonunda yaşıyorum onda 327. line hata veriyor yine natrodan alınmış bir host acaba bu versiyon için yazılmış bir mail.php dosyanız var mıdır? yardımlarınız için teşekkür ederim.

fk1453

OpenCart-TR
kismetli' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar buna benzer bir sorunu bende 2.0.1 versiyonunda yaşıyorum onda 327. line hata veriyor yine natrodan alınmış bir host acaba bu versiyon için yazılmış bir mail.php dosyanız var mıdır? yardımlarınız için teşekkür ederim.

E-Posta sekmesinde girdiğin oturum açma maili ile Mağaza sekmesinde girdiğin email aynı olursa bir sıkıntı yaşamazsın. Aynı girmek istemiyorsan bile aynı uzantıya sahip olmasında fayda var. Mesela biri @gmail.com biri @siteadi.com ise güvenlik protokollerine takılması muhtemeldir. Her ikiside smtp kullanıcı adındaki uzantıya sahip olmalı.

nasihat

OpenCart-TR
sguven' Alıntı:
sorun çözülmüştür.

Eyvallah kardesim paylasımın için cok tesekkür ederim uzun zaman olmasına ragmen sorunumu çözdüm.. varolasınız..

barthobel

OpenCart-TR
benim gibi mail sorununda 2.1.0.1 versiyonda çözemeyip çırpınan arkadaşlar.

şu linke tıklıyor denileni yapıyor kafası rahatlıyor :))

http://destek.niobeweb.net/index.php?/Knowledgebase/Comments/Submit/11/