Newsletter Subscribe - Ürün Habercisi

sutestisi

OpenCart-TR
vlknn' Alıntı:
Arkadaşlar bu modüle kategori seçeneği eklememiz mümkün mü acaba?
Yani müşteri sadece ilgi duyduğu kategoriyi işaretleyebilmeli. Böylelikle müşterinin seçme hakkı olur.
Web Anayasası madde 15 :D

Şaka bir yana bunu yapabilecek biri varsa gerçekten çok iş görür bu eklenti.

benim en son gönderdiğimde seçenek ekleyebiliyorsunda. Dediğim gibi ben nerde yanlış yapıyorsam. Hatalı mail girdiğimde uyarı veriyor tamam ama normal kayıt yapmak istediğimde hiç bir faaliyet olmuyor :s yardımcı olan olursa cok sevineceğim

fanty_35

OpenCart-TR
identity demiş ki:
Evet çok güzel bir modül olmuş sistemime kkurdum fakat çalıştıramadım hiçbir yerde problem yok satış / eposta ya ürün habericilerine gönder seçenegi ekleniyor siteden eposta ve isim girdikten sonr kaydetme tusuna baastıgımda tuşta işlev yok

hocam aynı sorun bende de var, acaba sitede ssl yüklü olması engellemiş olabilir mi , çünkü bundan bir ay önce sorunsuz çalışıyordu ?

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Bunu denemeden bilemezsiniz öyle değil mi? Ayarılarınız değiştirip tekrar kontrol ediniz.

fanty_35

OpenCart-TR
evet denedim ssl yi kapattım denedim gene olmadı yeniden indirdim üzerine yazdırdım eklentiyi tekrar kurup aktif ettim gene bişi değişmedi anlamadım valla hocam :S

sutestisi

OpenCart-TR
hostla alakalı birsey var kesinlikle bunda ama çözemedm , bazen oluyor bazen olmuyor , tuşta işlev yok :s

vlknn

OpenCart-TR
oc1.png

Modülü http://www.siteniz.com/index.php?route=account/create
adresinde yukarıdaki fotoğrafta olduğu gibi çalıştırmak mümkün müdür arkadaşlar?

msdursun

OpenCart-TR
modülü kurdum sorunsuz çalısıyor
fakat
üye olanların mail adreslerini göremiyorum (siteye üye olanlar haric)
bu adresler icinden çıkmak isteyen olursa ne yapacağız?

fanty_35

OpenCart-TR
arkadaşlar aranızda hem ssl sertifikası kurulu olup hemde bu ütün habercisi modulunu sorunsuz çalıştırabileniniz varmı ?

barisgk

OpenCart-TR
opencart.com dan bu modülün son sürümünü kurdum kayıt olan epostaları da görebiliyorum admin panelinden, diğer özellikleri de. Sorunsuz çalışıyor arkadaşlar.
www.modulerdisplay.com eklediğim site.

sorunsuz değilmiş, "abone ol" tuşu çalışmıyor. sebep ne olabilir?

barisgk

OpenCart-TR
"abone ol" tuşu çalışmıyor. sorunu aynı sorunu yaşayan arkadaş var mı?[/u]

biraz uğraştım ve sanırım çözdüm. Admin panelinde modül detaylarında dün "opsions" tan bir deneme penceresi oluşturmuştum ve geri kaldırmıştım. ama modül sql den bunu sanırım kaldırmıyor. çok anlamadığım için detaylarını karıştırmak istemedim. modülü tamamen kaldırıp, ftpden silip,phpmyadmin dende "subscribe" kısmını silip yeniden modülü kurdum, şimdi düzeldi. aynı sorunla karşılaşanlar için yardımcı olur bu bilgi umarım.

kaanoglu

OpenCart-TR
Web sitesi
www.serdarsahin.net
Modülü Türkçeye çevirdim,
Modüldeki Türkçe karakter problemini de giderdim.
Cevapta buraya dosya eklleyemediğim için dosyayı kişisel sitem üzerine yükledim.

Dosya ilk konuya eklenirse daha faydalı olur sanırım..

Modülü İndirmek için Tıklayınız.

ixor42

OpenCart-TR
Abi herşey süper yükledim ayarlar kısmından yaptım başarılı olarak ekliyor fakat toplu mailde adresler çıkmıyor .Allah rızası için birileri yardım etsin ya .Kaç saattir uğraşıyorum

fanty_35

OpenCart-TR
arkadaşlar ssl kurulu olan sitelerinizde bu modülü çalıştıranınız var mı varsa lütfen örnek göstersin , bende obone ol butonu işlevsiz duruyor , çözüm bulamadım bir türlü yardımcı olun ?
arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum ?

arkadaşlar sorunu çözdüm sorun , yukarı git butonu varya bu sitede de olan onu kaldırınca sorun düzeldi sanırım çakışıyormuş.

BuRaQ1907

OpenCart-TR
Şu modülü 1.5.x e de uyarlasanız ne muhteşem olur ya 1.5 için modül yok denecek kadar az neredeyse

KIRGIN

OpenCart-TR
BuRaQ1907' Alıntı:
Şu modülü 1.5.x e de uyarlasanız ne muhteşem olur ya 1.5 için modül yok denecek kadar az neredeyse

evet 1.5 versiyonlarına uyarlarsanız süper olur.

akayev

OpenCart-TR
1.5.6.4 sürümünde çalışır mı?