Mynet Adklik Reklamı

demokanist

OpenCart-TR
Web sitesi
melekpazari.com
MErhaba.

Mynet adklik eklemek mümkün mü mümkünse nasıl ekleyebiliriz. Çünki ikitane kod veriyor. birincisi head tagları arasına. 2. sini reklamın görünmesini istediğin yere.

herzaman ki gibi head taglarına olan yeri bulamadım. :)

forumda veya başka yerde bulamadım. :(

nasıl yapabileceğimi söyleyebilirmisiniz ?

adobe

OpenCart-TR
opencartın çalışma mantığını anlayarak başlamanız lazım

TECHNOLOG

OpenCart-TR
Web sitesi
www.edessaweb.com
1. kodu catalog/view/theme/temanız/template/common dizininde bulunan header.tpl yi bir editörle açın ve head tagına ekleyin.

2. kodu ise kullandığınız opencart versiyonunu kontrol ederek uygun my module veya freebox modülünü sitenize yükleyin. ardından yönetici panelinden modüller freebox modülünü kurun ve düzenleyin. düzenleme aşamasında yazı editörünün sol üst köşesinde kaynak butonu vardır tıklayın ve mynetin size verdiği kodu ekleyin ve modül ayarlarını istediğiniz gibi ayarlayın.

bu kadar.

demokanist

OpenCart-TR
Web sitesi
melekpazari.com
Aynen söylediğin gibi yaptım. fakat şöyle bir sorun var. mymodülede yapıyorum. kaynak değip kodu yerleştiriyorum. kaydet dedikten sonra reklam gözükmüyor. tekrar modüle girdiğimde ise yazmış olduğum mynet kodu ortada yok sanki boş kaydetmişim gibi. neden böyle bişey olabilir ?

demokanist

OpenCart-TR
Web sitesi
melekpazari.com
okudum baştan sona ama bnim sorunumla ilgili herhangi bir çözüm yok. mevcut modüllerinde durumunu gözden geçirdim ama sorun çözülmedi.

hala adklik 2 ci kodu kaynak butona basıp kaydet diyorum modül boş çıkıyor tekrar baktığımda o kod orda yok . :(