Modül Kopyalama Hakkında..

nuclear

OpenCart-TR
Arkadaşlar Merhaba.
Sitedeki talimatlara göre Bank Transfer modülünü kopyaladım.
Editledim ismini değiştirdim vs. herşey tamam Ödeme kısmında gözüküyor yanlız çözemediğim ilginç bir durum var.
Kontrol panelinden ödeme metodlarında kopyaladığım bank transfer modülünün içine gerekli bilgileri yazı olarak giriyorum. Kaydediyorum.
Bu kopyaladığım modülle alışveriş yapılınca müşterinin sipariş geçmişi kısmında orjinal bank transfer modülünün içinde yazan bilgiler gözüküyor. Bunu bir türlü çözemedim.
Dosyaları tekrardan tek tek inceledim.
bank_transfer yazan hiçbiryer kalmamış.
Hepsini bank_transfer1 yaptım.

Acaba bu neden olmuş olabilir? Bilgisi olan yardımcı olabilecek varsa sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

koboy

OpenCart-TR
hocam bu konunun aynısını bende açmıştım cevap bende senin gibi alamadım

nuclear

OpenCart-TR
Çözemedim bir türlü saçma bir hata. 1.4.9 serilerinde böyle olmuyordu. 1.5 te böyle oluyor.

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
Merhaba..
1.Modül kopyalama ile ilgili bir konu varken neden ikinci konu actıgınızı anlayamadım böyle olunca dahamı cabuk cevab alıyorsunuz yada daha mı doğru cevab alıyorusnuz?
2. coğalttıgınız modül ile eski modül aynı veritabanını kullanıyorlar hangisindne kaydederseniz kaydedin bilgileri ikindende aynı bilgileri alırsınız..veritabanına yeni modülünüze ait tablolar oluşturmanız ve bunuda model klasör içndeki dosyasında düzenlemeniz gerekir...selametle

nuclear

OpenCart-TR
Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim. Bu benimde aklıma geldi fakat benim konuyu açma sebebim bu veritabanı değişikliğini nerden nasıl yapabiliriz onu öğrenmekti. Yani phpmysql den veritabanınıda kopyaladım diyelim bunu dosyalardan nerden editleyebilirim.
2.side Bu forumdaki yöneticilerin şu konu açtırmama takıntısını anlayamadım gitti. Nolmuş bi konu açıldı diye yani ne zararı var sonuçta arama yapılınca konu bulunuyor Açılan sorularda cevaptan çok bu tarz konu açmayın şuraya yazmayın gibi uyarılar görüyorum hep. bu kadar kuralcı olmayın nazi kampı değil ki burası.