menü entegre edebilecek

meqano

OpenCart-TR
merhaba arkadaslar
elimde olan bi menü var java ve css ile geliştirilmiş bu menüyü scrpte entegre edebilecek yardımcı olacak arkadas varmı acaba :-/

BanSn

OpenCart-TR
Web sitesi
www.proxima.web.tr
yardımcı olmaya çalışayım da nasıl bir menu bilgiler modulu için mi kategoriler modulu için mi istiyorsun? yani statik mi olacak menun yoksa dinamik mi? hoş iki türlü de entegre ederiz :)

meqano

OpenCart-TR
kategoriler için güzel bi menü var entegre edemedim bu konuda yardıma ihtiyacım var

sabitertan

OpenCart-TR
Elinizde javascript-css menü var ise ancak bu dosyaları paylaşırsanız daha uygun yardım alabilirsiniz. Herkes elinden geldiğince yardımcı olacaktır.

meqano

OpenCart-TR
dosyaları paylaştıgım taktirde bi anlamı kalmıyo özel olarak yazdırılmıs bi menü entegre edilemedi . birebir görüşmede verebilirim dosyaları.

sabitertan

OpenCart-TR
üstadım o zaman yazdırdığınız arkadaşta bir sorun var ve onunla görüşmeniz en doğrusu olacaktır. iyi çalışmalar

BanSn

OpenCart-TR
Web sitesi
www.proxima.web.tr
arkadaşım birebir den kastın ofisinize gelmemiz mi yoksa mail yolu mu?
ayrıca bu talep genel destek başlığı altında ücretli istek değil yani. bu da demek oluyor ki kodları yollarsan veya paylaşırsan yardımcı olunur bu forumda. ama yok kodlarım özeldir dersen (ki bi menu ne kadar özel olabilir bilemedim) sonuçta isteğini ücretli/ücretsiz yapabilmek için en kötü ftp bilgine ihtiyacımız olacak.
yani isteğinin çözümü bunları paylaşmaktan geçmekte bilgin olsun...,

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
İlginç bir durum daha.. Hem ücretsiz destek isteyeceksiniz hemde destek istediginiz kişilere güvenmeyeceksiniz..kşiye özel destek bölümü açsak hiç fena olmayacak bu forumda:))