Lütfen Yardım Edin

komando025

OpenCart-TR
Web sitesi
www.oltutaslari.com
Merhaba Arkadaşlar daha önceki sitemin hosting süresi doldu ve kapandı site kapanmadan önce ftp deki dosyaların ve sql nin yedeğini almıştım şimdi başka bi yerden hosting aldım nasıl siteyi eski hali ile açabilirim dosyaları atıyorum olmuyo yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler.

scala

OpenCart-TR
cpanel kullanmasını biliyorsan kolaydır tabiki yedek aldıgınız dosyalarda eksik almamışsanız olmaması imkansız cpanel gir wizard myql tıkla database oluştur ordan phpmyadmin oraya gir oluşturdugun database üstüne tıkla sonra orda blokta içeriye aktar var ordan ona tıkla masa üstünde yedek aldıgın sql yükle birde şuna dikkat et orda sql yüklerken bir kutucuk var süre aşımına karşı o işareti kaldır sql yüklerken sql boyutuna göre yanı host sayfa yükleme zaman aşıman ugrar bazı hostlar pn derecesini kısıtlarlar

yapadıysan söyle caresine bakarız

komando025

OpenCart-TR
Web sitesi
www.oltutaslari.com
daha önceki sürümü ile aynı open cartı kurdum sadece images klasörünü attım ve değiştim. phpmyadmine girdim içe aktar ededim sql eçtim sorunsuz aktardı fakat hiç bişe değişmedi ürünler kategoriler yok.

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
Scala Kardeşimizin anlatımına ilave olarak cpanelden wizardmysql den database oluşturduktan sonra bir tane de kullanıcı oluşturun.. daha sonra aynı yerde database ile kullanıcıyı ilişkilendirin.. daha sonra sa Scala arkadaşımızın dediklerini yapın.. tabi sadece bunlarla bitmiyor ftp den config dosyalarınada bu bilgileri girmek gerekiyor.. selametle

scala

OpenCart-TR
evet config.php düzenleyin yazmayı unutmuşum özür

komando025

OpenCart-TR
Web sitesi
www.oltutaslari.com
arkdaşlar cpaneli biliyorum ve open cartı kurdum üzerine sadece images klasörünü attım site çalışdı sonra varolan swql üzerine yedeğini aldığım sql dosyasını aktardım ama site de kategoriler ve ürünler gelmedi

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
Adminden bütün modüllerinizi kaldırın ve tekrar kurun ve aktif edin dikkat edin kapatın demiyorum kaldırın ve tekrar kurun ve aktif edin kategoriler dahil...