lütfen bakınız

sarireklam

OpenCart-TR
arkadaslar sitemde dün bi değişiklik yapmak istedim index php üzerinde bi değişiklik söz konuydu ben değişikliği yapmadan önce yedeğini aldım index php nin yaptığım değişiklikte hata alınca tekrardan almış olduğum yedeği siteme entegre ettim ve hatam düzeldi fakat socia linklerimin çalışmadığını yani facebook twitter gibi paylaş butonumun aktif olmadıgını gördüm lütfen bunun düzelmesi için ne yapmam gerekiyor bana yardımcı olabilirmisiniz üstadlarr.

EnverYigit

OpenCart-TR
Sosyal linkler modifikasyonunu baştan yapın o zaman

sarireklam

OpenCart-TR
çözümmüdür bu teşekkürler yaklaşımın için sosyal linkler bölümünü baştan yapın o zaman çözüm için vermiş olduğun cevaba bak.ben bilmiş olsaydım zaten burda forumu kirletme adına yazı yazmazdım

piryapos

OpenCart-TR
f5 basarak siteyi yenileyin tekrar deneyin

EnverYigit

OpenCart-TR
sarireklam' Alıntı:
çözümmüdür bu teşekkürler yaklaşımın için sosyal linkler bölümünü baştan yapın o zaman çözüm için vermiş olduğun cevaba bak.ben bilmiş olsaydım zaten burda forumu kirletme adına yazı yazmazdım

nerede yanlış yaptığını biz nereden bilelim öyle değil mi? Buradan bu kadar oluyor. Hem foruma ayda bir uğruyorsun sonrada yapamıyorum diyorsun. Araştır o zaman biraz. Modül nasıl kurulur. bkz...