Kutuların Rengini Bi Türlü Ayarlıyamadım Yardım bekliyorum

t4r1k

OpenCart-TR
Sağ ve Sol kutuların başlık kısmındaki resimleri ve kutuların alt kısımdakı resimleri editledim fakat diker olan kısımlar hala gri duruyor css yide kurcaladım #DDDDDD olan kodların hepsini siyah oldun die #000000 değiştirdimn yine olmadı defaulta çevirdim tekrar olur olmadık yerleri siyah yapmışımdır die =) resim ekliyorum konuyla ilgili

teşekkürler

adszkev.jpg

GENERAL25

OpenCart-TR
Verdiğiniz o stylesheet.css Kullanma Kılavuzu na da baktım ama konuyu açan arkadaşında sorduğu yerlerin rengini nasıl değiştireceğimi bir türlü bulamadım.

Sitede istediğim her yerin rengini değiştirdim ama onun tam yerini söylerseniz çok memnun olurum..

Tabi bu sorum 1.5.1.3 için di

onurtan

OpenCart-TR
Değiştirmek istediğin kısım stylesheet dosyasında background link olarak verilmiş olabilir düz bir renk olmadığı için renk kodları ile değişim yapamazsın. Dosyayı bulup ancak photoshop yada benzeri bir program ile renklerini değiştirebilirsin. catalog template image klasorlerinde ara.

GENERAL25

OpenCart-TR
Default temada değişiklik yapmak istiyorum ve dediğin gibi background.png adında resim var onu photoshop la da değiştim olmadı hatta resmi sildiğim halde hala sitede bir sorun gözükmüyor :)
www.müşterisepeti.com

Tamam oldu çok şükür..
Teşekkürler kardeşim