Kullanıcı Grubları Kullanıcı Kısıtlaması

uyaman66

OpenCart-TR
:s Merhabalar sistemdeki kullanıcı gruplarında bulunan admin kullanıcının yanlışlıkla sayfa içinde yetkilerini kısıtladım şimdi admin olarak sisteme giriyorum fakat menulere tıklamak istediğimde izniniz bulunmamaktadır bilgisini alıyorum, bu konuda bilgisi olan arkadaşımız varmı teşekkürler

alkanzaXn

OpenCart-TR
Yönetici düzeyinde bir başka kullanıcı tanımlayıp yetkilendirmeyi dene. Olmazsa eklentiyi kaldırıp tekrar denemen gerekebilir.

.

uyaman66

OpenCart-TR
alkanzaXn' Alıntı:
Yönetici düzeyinde bir başka kullanıcı tanımlayıp yetkilendirmeyi dene. Olmazsa eklentiyi kaldırıp tekrar denemen gerekebilir.

.

Üzgünüm onu yapamıyorum o bölümede giremiyorumki yeni bir kullanıcı ekleyeyim, eklentiyi nasıl kaldırabileceğimizi biliyormusun

Arkadaşlar Sorunu Çözdüm Aynen Altta Yazdıklarımı Yapın Yamamdır.

technoman

OpenCart-TR
aynı konudan dertliyim.sorunumun başlığını forumda buldum ama cevabı bulamadım.Bilenler bilmeyenlere öğretsin lütfen.Aptalca bir iş yaptım kendi ayağıma sıktım,sistemdeki kullanıcı gruplarında bulunan admin kullanıcının yanlışlıkla sayfa içinde yetkilerini kısıtladım şimdi admin olarak sisteme giriyorum fakat menulere tıklamak istediğimde izniniz bulunmamaktadır bilgisini alıyorum.acil yardım.