Küçük bir foto albüm eklememe yardım

bordo

OpenCart-TR
Merhaba arkadaşlar ben daha önce yönetim paneli olan bir foto albüm yapmıştım. Bunu bilgi sayfalarından birine include('galeri.php'); diye kaydettim. veritabanı bağlantısı için ezsql kullanmıştım. şöyle hata mesajları var.
Kod:
Unknown: Declaration of ezSQL_mysql::query() should be compatible with that of ezSQLcore::query() in /home/x/public_html/kutuphane/ez_sql_mysql.php on line 263Unknown: Declaration of ezSQL_mysql::escape() should be compatible with that of ezSQLcore::escape() in /home/x/public_html/kutuphane/ez_sql_mysql.php on line 263Warning: mysql_num_fields(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/x/public_html/kutuphane/ez_sql_mysql.php on line 229Warning: mysql_fetch_object(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/x/public_html/kutuphane/ez_sql_mysql.php on line 237Warning: mysql_free_result(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/x/public_html/kutuphane/ez_sql_mysql.php on line 244
ne yapmalıyım yada gittiğim yol yanlışmı? hazırladığım bir php dosyasını information.tmp dosyasına çağırmak.[/code]